ŠATNÍ STĚNY

ŠATNÍ STĚNY - PRAKTICKÝ A TRENDY POMOCNÍK DO VŠECH VSTUPNÍCH PROSTOR NEBO DO ŠATNY.

Doprava zdarmaplatba kartouodložená platbarychlost dodání

Nejprodávanější

27 položek celkem
Šatní stěna Kiano, Rustikální hnědá Šatní stěna, věšák na oblečení, botník, šatní skříň s 5 dvojitými háčky, 5 úrovní, do bytů, ložnic, předsíní, industriální design, vintage hnědo-černá
ZDARMAZDARMA
3 390 Kč

Šatní stěna, věšák na oblečení, botník, šatní skříň s 5 dvojitými háčky, 5 úrovní, do bytů, ložnic, předsíní, industriální design, vintage hnědo-černá.

Kód: HSR408B01
Šatní stěna Konni, šedá a černá Šatní stojan, věšák na šaty s přihrádkami na boty, industriální design, s lavicí, háky, 3 police, vyrobené ze dřeva a kovu, 175 cm, šedá a černá.
ZDARMAZDARMA
2 390 Kč

Šatní stojan, věšák na šaty s přihrádkami na boty, industriální design, s lavicí, háky, 3 police, vyrobené ze dřeva a kovu, 175 cm, šedá a černá.

Kód: HSR41MB
Šatní stěna Kona, šedá a černá Šatní stojan, šatník, regál na boty se sedací plochou, šedá a černá.
ZDARMAZDARMA
2 390 Kč

Šatní stojan, šatník, regál na boty se sedací plochou, šedá a černá.

Kód: HSR40MB
Šatní stěna Kona, černá Šatní stojan, šatník, regál na boty se sedací plochou, vintage hnědá a černá.
ZDARMAZDARMA
2 590 Kč

Šatní stojan, šatník, regál na boty se sedací plochou, vintage hnědá a černá.

Kód: HSR40B
Šatní stěna Kezele, Přírodní / Černá Věšák na šaty, stojan na šaty s přihrádkami na boty, botník se sedací plochou, na chodbu, s háčky, 3 police, z kovu, výška 175 cm, průmyslový design,
ZDARMAZDARMA
2 290 Kč

Věšák na šaty, stojan na šaty s přihrádkami na boty, botník se sedací plochou, na chodbu, s háčky, 3 police, z kovu, výška 175 cm, průmyslový design, ořechově hnědá-černá.

Kód: HSR041B41
Šatní stěna Kourtney, černá Šatní stojan s odkládací plochou v horní části, regál na boty se sedákem, s 5 dvojitými háčky a lavicí, z kovu, vintage, černá.
ZDARMAZDARMA
3 590 Kč

Šatní stojan s odkládací plochou v horní části, regál na boty se sedákem, s 5 dvojitými háčky a lavicí, z kovu, vintage, černá.

Kód: HSR45BX
Šatní stěna Konni, vintage hnědá Šatní stojan, věšák na šaty s přihrádkami na boty, industriální design, s lavicí, háky, 3 police, vyrobené ze dřeva a kovu, 175 cm, rustikáln hnědá.
2 390 Kč

Šatní stojan, věšák na šaty s přihrádkami na boty, industriální design, s lavicí, háky, 3 police, vyrobené ze dřeva a kovu, 175 cm, rustikáln hnědá.

Kód: HSR41BX
Šatní stěna Khang, Černá Věšák na oblečení, s 8 háčky a sedací plochou, 2 mřížkové police, na chodbu, obývací pokoji, kovový rám, průmyslový styl, vintage styl, černá.
ZDARMAZDARMA
4 290 Kč

Věšák na oblečení, s 8 háčky a sedací plochou, 2 mřížkové police, na chodbu, obývací pokoji, kovový rám, průmyslový styl, vintage styl, černá.

Kód: HSR087B01
Šatní stěna Kyle, černá Stojan na šaty v industriálním designu, se sedací lavicí, s 9 háčky a regálem na boty, multifunkční stojan na chodbu, robustní kovová konstrukce.
ZDARMAZDARMA
4 390 Kč

Stojan na šaty v industriálním designu, se sedací lavicí, s 9 háčky a regálem na boty, multifunkční stojan na chodbu, robustní kovová konstrukce.

Kód: HSR47BX
Šatní stěna Kona, krémová Šatní stojan, šatník, regál na boty se sedací plochou, krémová.
ZDARMAZDARMA
2 690 Kč

Šatní stojan, šatník, regál na boty se sedací plochou, krémová.

Kód: HSR40W
Šatní stěna Jarice, Rustikální Hnědá, Černá Věšák na kabáty s úložným prostorem na boty, s lavicí, pro chodbu, ložnici, industriální styl, rustikální hnědá a černá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
3 690 Kč

Věšák na kabáty s úložným prostorem na boty, s lavicí, pro chodbu, ložnici, industriální styl, rustikální hnědá a černá.

Kód: HSR405B01
Šatní stěna Jamuna, Přírodní, Bílá Věšák na kabáty s lavicí, policí na odkládání bot, s věšákem na boty, design 3 v 1, ocelový rám, na chodbu, vchod, 32 x 70 x 177 cm, moderní, barva du
Novinka
ZDARMAZDARMA
2 090 Kč

Věšák na kabáty s lavicí, policí na odkládání bot, s věšákem na boty, design 3 v 1, ocelový rám, na chodbu, vchod, 32 x 70 x 177 cm, moderní, barva dubu a bílá.

Kód: HSR041W09
Šatní věšák Louie, Bílá Věšák na šaty, stojan na šaty z masivního dřeva, šatník ve tvaru stromu, 7 háčků, 3 nastavitelné výšky, pro bundy, kabáty, tašky, do chodby, ložnice,
ZDARMAZDARMA
1 490 Kč

Věšák na šaty, stojan na šaty z masivního dřeva, šatník ve tvaru stromu, 7 háčků, 3 nastavitelné výšky, pro bundy, kabáty, tašky, do chodby, ložnice, bílá.

Kód: RCR07WT
Šatní stěna Kenai, Rustikální hnědá Šatní stěna, věšák na oblečení s 9 odnímatelnými háčky, botník, do malých bytů, předsíní, průmyslový design, vintage hnědo-černá.
ZDARMAZDARMA
3 290 Kč

Šatní stěna, věšák na oblečení s 9 odnímatelnými háčky, botník, do malých bytů, předsíní, průmyslový design, vintage hnědo-černá.

Kód: HSR409B01
Šatní stěna Kristan, černá Šatní stojan s lavicí v industriálním designu, šatní věšák s 9 háčky a regálem na boty, s lavicí, stabilní kovová konstrukce.
ZDARMAZDARMA
4 190 Kč

Šatní stojan s lavicí v industriálním designu, šatní věšák s 9 háčky a regálem na boty, s lavicí, stabilní kovová konstrukce.

Kód: HSR46BX
Šatní stěna Kirsten, černá Velký šatní stojan s lavičkou, stojan na šaty s 12 háčky a botníkem, regál na chodbu, kancelář, ložnice, stabilní ocelová konstrukce, industriální
ZDARMAZDARMA
4 890 Kč

Velký šatní stojan s lavičkou, stojan na šaty s 12 háčky a botníkem, regál na chodbu, kancelář, ložnice, stabilní ocelová konstrukce, industriální design, černá.

Kód: HSR086B02
Šatní stěna Kimi, černá Šatní stojan, výška 187 cm se 3 odkládacími policemi na obuv a 18 kovovými háčky.
ZDARMAZDARMA
2 290 Kč

Šatní stojan, výška 187 cm se 3 odkládacími policemi na obuv a 18 kovovými háčky.

Kód: HSR04B
Šatní stěna Jarlen, Rustikální Hnědá, Černá Věšák na kabáty s úložným prostorem pro boty, se zrcadlem, háčky, lavicí a policí na boty, 35 x 98 x 180 cm, industriální styl, rustikální hnědá a čer
Novinka
ZDARMAZDARMA
3 590 Kč

Věšák na kabáty s úložným prostorem pro boty, se zrcadlem, háčky, lavicí a policí na boty, 35 x 98 x 180 cm, industriální styl, rustikální hnědá a černá.

Kód: HSR415B01
Šatní stěna Jaritza, Rustikální Hnědá, Černá Věšák na oblečení s 5patrovými policemi na boty, různé výšky, 5 dvojitých háčků, horní police, industriální styl, rustikální hnědá a černá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
2 690 Kč

Věšák na oblečení s 5patrovými policemi na boty, různé výšky, 5 dvojitých háčků, horní police, industriální styl, rustikální hnědá a černá.

Kód: HSR412B01
Šatní stěna Jargul, Rustikální Hnědá, Černá Věšák na kabáty s lavicí, na odkládání bot, design 3 v 1, ocelový rám, pro chodbu, vchod, 32 x 85 x 175 cm, industriální styl, rustikální hnědá a čern
Novinka
ZDARMAZDARMA
2 390 Kč

Věšák na kabáty s lavicí, na odkládání bot, design 3 v 1, ocelový rám, pro chodbu, vchod, 32 x 85 x 175 cm, industriální styl, rustikální hnědá a černá.

Kód: HSR401B01
Šatní stěna Jana, Rustikální Hnědá, Černá Věšák na kabáty s lavicí, na ukládání bot, design 4 v 1, s 9 odnímatelnými háčky, tyč na šaty, do chodby, vchodu, 33,7 x 72 x 183 cm, industriální, ru
Novinka
ZDARMAZDARMA
2 190 Kč

Věšák na kabáty s lavicí, na ukládání bot, design 4 v 1, s 9 odnímatelnými háčky, tyč na šaty, do chodby, vchodu, 33,7 x 72 x 183 cm, industriální, rustikální hnědá a černá.

Kód: HSR040B41
Šatní věšák Louis, Bílá Věšák na šaty, stojan na šaty z masivního dřeva, volně stojící věšák ve tvaru stromu, s 8 háčky, na bundy, klobouky, tašky, vstupní prostor, chodba, k
ZDARMAZDARMA
1 490 Kč

Věšák na šaty, stojan na šaty z masivního dřeva, volně stojící věšák ve tvaru stromu, s 8 háčky, na bundy, klobouky, tašky, vstupní prostor, chodba, kaučukové dřevo, bílá.

Kód: RCR60WT
Šatní stěna Kylie, Rustikální hnědá Šatní stěna, věšák na šaty s 11 háčky, regál na boty, do malých bytů, ložnic, předsíní, industriální design, vintage hnědo-černý.
ZDARMAZDARMA
3 990 Kč

Šatní stěna, věšák na šaty s 11 háčky, regál na boty, do malých bytů, ložnic, předsíní, industriální design, vintage hnědo-černý.

Kód: HSR410B01
Šatní stěna Konrad, Rustikální hnědá Šatní stěna, věšák, šatní skříň, botník s lavicí, věšák na oblečení s 9 odnímatelnými háčky, lavice, 2 drátěné police, výška 183 cm, průmyslový design
ZDARMAZDARMA
2 990 Kč

Šatní stěna, věšák, šatní skříň, botník s lavicí, věšák na oblečení s 9 odnímatelnými háčky, lavice, 2 drátěné police, výška 183 cm, průmyslový design, vintage hnědo-černá.

Kód: HSR400B01
Šatní stěna Laken, tmavě hnědá Velký šatní stojan s lavicí, s 9 háčky na šaty a botník, šatní skříň s mřížkovou stěnou, výška 185 cm, velký úložný prostor, chodba, ložnice, vintage
ZDARMAZDARMA
4 890 Kč

Velký šatní stojan s lavicí, s 9 háčky na šaty a botník, šatní skříň s mřížkovou stěnou, výška 185 cm, velký úložný prostor, chodba, ložnice, vintage, tmavě hnědá.

Kód: HSR98BX
Šatní stěna Lakan, bílá Šatní stěna, stojan na šaty se 3 odkládacími policemi na obuv a 18 kovovými háčky, výška 187 cm, bílá.
ZDARMAZDARMA
2 490 Kč

Šatní stěna, stojan na šaty se 3 odkládacími policemi na obuv a 18 kovovými háčky, výška 187 cm, bílá.

Kód: HSR04W
Šatní stěna Lais, černá Velký šatní stojan s lavičkou s 12 háčky na šaty a botník, regál na chodbu, kancelář, ložnice, stabilní ocelová konstrukce, industriální design
ZDARMAZDARMA
4 690 Kč

Velký šatní stojan s lavičkou s 12 háčky na šaty a botník, regál na chodbu, kancelář, ložnice, stabilní ocelová konstrukce, industriální design, vintage hnědá, černá.

Kód: HSR86BX

ŠATNÍ STĚNY

Praktický pomocník do každé vstupní místnosti, kde si přehledně můžete uložit vaše svršky, doplňky i boty a jště si v pohodlí sednout.

Šatní stěny jsou především praktickým pomocníkem ve všech vstupních prostorech, kde si chceme v pohodlí obout boty a komfortně vzít všechny svršky a doplňky, které při odchodu z domu potřebujeme. Nejen, že disponují úložným prostorem pro boty, ale i praktickými věšáky na bundy a kabáty. Pohodlně zde zavěsíte i šály nebo třeba tašky. Pokud Vám chybí křesílko, kde byste si mohli v pohodlí obout boty, vybírejte ty, které mají zabudovanou lavičku a tvoří tak kompaktní celek. Taktéž můžete vybírat z mnoha materiálového provedení, tak, abyste podtrhli ráz Vašeho interiéru. Jestliže máte jen omezený prostor, kam by ste tato šatní stěna mohla vejít, nezoufejte, v nabídce máme od těch nejmenších rozměrů, až po ty velké. Pokud jste početnější rodina, nebojte se kombinovat šatní stěny i s botníky z naší nabídky. Vytvoříte tak kompaktní zázemí pro vaše doplňky, které se již nemusíte bát vystavit. Zatočte s chaosem a mějte věci přehledně uspořádané!