ŠATNÍ STĚNY

Nejprodávanější

17 položek celkem
Šatní stěna Kenai, Rustikální hnědá Šatní stěna, věšák na oblečení s 9 odnímatelnými háčky, botník, do malých bytů, předsíní, průmyslový design, vintage hnědo-černá.
3 290 Kč

Šatní stěna, věšák na oblečení s 9 odnímatelnými háčky, botník, do malých bytů, předsíní, průmyslový design, vintage hnědo-černá.

Kód: HSR409B01
Šatní stěna Kiano, Rustikální hnědá Šatní stěna, věšák na oblečení, botník, šatní skříň s 5 dvojitými háčky, 5 úrovní, do bytů, ložnic, předsíní, industriální design, vintage hnědo-černá
3 390 Kč

Šatní stěna, věšák na oblečení, botník, šatní skříň s 5 dvojitými háčky, 5 úrovní, do bytů, ložnic, předsíní, industriální design, vintage hnědo-černá.

Kód: HSR408B01
Šatní stěna Kimi, černá Šatní stojan, výška 187 cm se 3 odkládacími policemi na obuv a 18 kovovými háčky.
Novinka
2 290 Kč

Šatní stojan, výška 187 cm se 3 odkládacími policemi na obuv a 18 kovovými háčky.

Kód: HSR04B
Šatní stěna Kirsten, černá Velký šatní stojan s lavičkou, stojan na šaty s 12 háčky a botníkem, regál na chodbu, kancelář, ložnice, stabilní ocelová konstrukce, industriální
Novinka
4 890 Kč

Velký šatní stojan s lavičkou, stojan na šaty s 12 háčky a botníkem, regál na chodbu, kancelář, ložnice, stabilní ocelová konstrukce, industriální design, černá.

Kód: HSR086B02
Šatní stěna Kona, černá Šatní stojan, šatník, regál na boty se sedací plochou, vintage hnědá a černá.
Novinka
2 590 Kč

Šatní stojan, šatník, regál na boty se sedací plochou, vintage hnědá a černá.

Kód: HSR40B
Šatní stěna Kona, krémová Šatní stojan, šatník, regál na boty se sedací plochou, krémová.
Novinka
2 690 Kč

Šatní stojan, šatník, regál na boty se sedací plochou, krémová.

Kód: HSR40W
Šatní stěna Kona, šedá a černá Šatní stojan, šatník, regál na boty se sedací plochou, šedá a černá.
Novinka
2 390 Kč

Šatní stojan, šatník, regál na boty se sedací plochou, šedá a černá.

Kód: HSR40MB
Šatní stěna Konni, šedá a černá Šatní stojan, věšák na šaty s přihrádkami na boty, industriální design, s lavicí, háky, 3 police, vyrobené ze dřeva a kovu, 175 cm, šedá a černá.
Novinka
2 390 Kč

Šatní stojan, věšák na šaty s přihrádkami na boty, industriální design, s lavicí, háky, 3 police, vyrobené ze dřeva a kovu, 175 cm, šedá a černá.

Kód: HSR41MB
Šatní stěna Konni, vintage hnědá Šatní stojan, věšák na šaty s přihrádkami na boty, industriální design, s lavicí, háky, 3 police, vyrobené ze dřeva a kovu, 175 cm, rustikáln hnědá.
Novinka
2 390 Kč

Šatní stojan, věšák na šaty s přihrádkami na boty, industriální design, s lavicí, háky, 3 police, vyrobené ze dřeva a kovu, 175 cm, rustikáln hnědá.

Kód: HSR41BX
Šatní stěna Konrad, Rustikální hnědá Šatní stěna, věšák, šatní skříň, botník s lavicí, věšák na oblečení s 9 odnímatelnými háčky, lavice, 2 drátěné police, výška 183 cm, průmyslový design
2 990 Kč

Šatní stěna, věšák, šatní skříň, botník s lavicí, věšák na oblečení s 9 odnímatelnými háčky, lavice, 2 drátěné police, výška 183 cm, průmyslový design, vintage hnědo-černá.

Kód: HSR400B01
Šatní stěna Kourtney, černá Šatní stojan s odkládací plochou v horní části, regál na boty se sedákem, s 5 dvojitými háčky a lavicí, z kovu, vintage, černá.
Novinka
3 590 Kč

Šatní stojan s odkládací plochou v horní části, regál na boty se sedákem, s 5 dvojitými háčky a lavicí, z kovu, vintage, černá.

Kód: HSR45BX
Šatní stěna Kristan, černá Šatní stojan s lavicí v industriálním designu, šatní věšák s 9 háčky a regálem na boty, s lavicí, stabilní kovová konstrukce.
Novinka
4 190 Kč

Šatní stojan s lavicí v industriálním designu, šatní věšák s 9 háčky a regálem na boty, s lavicí, stabilní kovová konstrukce.

Kód: HSR46BX
Šatní stěna Kyle, černá Stojan na šaty v industriálním designu, se sedací lavicí, s 9 háčky a regálem na boty, multifunkční stojan na chodbu, robustní kovová konstrukce.
Novinka Tip Skladem v ČR
4 390 Kč

Stojan na šaty v industriálním designu, se sedací lavicí, s 9 háčky a regálem na boty, multifunkční stojan na chodbu, robustní kovová konstrukce.

Kód: HSR47BX
Šatní stěna Kylie, Rustikální hnědá Šatní stěna, věšák na šaty s 11 háčky, regál na boty, do malých bytů, ložnic, předsíní, industriální design, vintage hnědo-černý.
3 990 Kč

Šatní stěna, věšák na šaty s 11 háčky, regál na boty, do malých bytů, ložnic, předsíní, industriální design, vintage hnědo-černý.

Kód: HSR410B01
Šatní stěna Lais, černá Velký šatní stojan s lavičkou s 12 háčky na šaty a botník, regál na chodbu, kancelář, ložnice, stabilní ocelová konstrukce, industriální design
Novinka
4 690 Kč

Velký šatní stojan s lavičkou s 12 háčky na šaty a botník, regál na chodbu, kancelář, ložnice, stabilní ocelová konstrukce, industriální design, vintage hnědá, černá.

Kód: HSR86BX
Šatní stěna Lakan, bílá Šatní stěna, stojan na šaty se 3 odkládacími policemi na obuv a 18 kovovými háčky, výška 187 cm, bílá.
Novinka
2 490 Kč

Šatní stěna, stojan na šaty se 3 odkládacími policemi na obuv a 18 kovovými háčky, výška 187 cm, bílá.

Kód: HSR04W
Šatní stěna Laken, tmavě hnědá Velký šatní stojan s lavicí, s 9 háčky na šaty a botník, šatní skříň s mřížkovou stěnou, výška 185 cm, velký úložný prostor, chodba, ložnice, vintage
Novinka
4 890 Kč

Velký šatní stojan s lavicí, s 9 háčky na šaty a botník, šatní skříň s mřížkovou stěnou, výška 185 cm, velký úložný prostor, chodba, ložnice, vintage, tmavě hnědá.

Kód: HSR98BX

ŠATNÍ STĚNY

Praktický pomocník do každé vstupní místnosti, kde si přehledně můžete uložit vaše svršky, doplňky i boty.

Šatní stěny jsou především praktickým pomocníkem ve všech vstupních prostorech, kde si chceme v pohodlí obout boty a komfortně vzít všechny svršky a doplňky, které při odchodu z domu potřebujeme. Nejen, že disponují úložným prostorem pro boty, ale i praktickými věšáky na bundy a kabáty. Pohodlně zde zavěsíte i šály nebo třeba tašky. Pokud Vám chybí křesílko, kde byste si mohli v pohodlí obout boty, vybírejte ty, které mají zabudovanou lavičku a tvoří tak kompaktní celek. Taktéž můžete vybírat z mnoha materiálového provedení, tak, abyste podtrhli ráz Vašeho interiéru. Jestliže máte jen omezený prostor, kam by ste tato šatní stěna mohla vejít, nezoufejte, v nabídce máme od těch nejmenších rozměrů, až po ty velké. Pokud jste početnější rodina, nebojte se kombinovat šatní stěny i s botníky z naší nabídky. Vytvoříte tak kompaktní zázemí pro vaše doplňky, které se již nemusíte bát vystavit. Zatočte s chaosem a mějte věci přehledně uspořádané!