KNIHOVNY

KNIHOVNY - MĚJTE VAŠE KNIHY A DOPLŇKY PŘEHLEDNĚ ULOŽENÉ

Nejprodávanější

46 položek celkem
Dřevěná knihovna Sanja, hnědá / černá Knihovna s policemi, komoda se 3 přihrádkami a 2 lamelovými dvířky, průmyslový design, 70 x 30 x 121,5 cm, vintage hnědá-černá.
ZDARMAZDARMA
3 790 Kč

Knihovna s policemi, komoda se 3 přihrádkami a 2 lamelovými dvířky, průmyslový design, 70 x 30 x 121,5 cm, vintage hnědá-černá.

Kód: LSC75BX
Knihovna Arao, vintage černá Knihovna, stojací regál, úložný regál se 4 úrovněmi, industriální design, do obývacího pokoje, kanceláře, pracovny a chodby, ocelové konstrukce, dřevo
ZDARMAZDARMA
2 790 Kč

Knihovna, stojací regál, úložný regál se 4 úrovněmi, industriální design, do obývacího pokoje, kanceláře, pracovny a chodby, ocelové konstrukce, dřevotříska, vintage černá.

Kód: LLS60BX
Knihovna Aron, vintage černá Knihovna, stojací regál, úložný regál s 5 úrovněmi, industriální design, do obývacího pokoje, kanceláře, pracovny a chodby, ocelové konstrukce
ZDARMAZDARMA
2 990 Kč

Knihovna, stojací regál, úložný regál s 5 úrovněmi, industriální design, do obývacího pokoje, kanceláře, pracovny a chodby, ocelové konstrukce, dřevotříska, vintage černá.

Kód: LLS061B01
Knihovna Ash, tmavě hnědá Knihovna ve tvaru žebříku v industriálním designu, regál na knihy s 5 úrovněmi, nástěnný regál, obývací pokoj, kuchyň, kancelář, ocel, stabilní
ZDARMAZDARMA
2 890 Kč

Knihovna ve tvaru žebříku v industriálním designu, regál na knihy s 5 úrovněmi, nástěnný regál, obývací pokoj, kuchyň, kancelář, ocel, stabilní, šikmý, vintage, tmavě hnědá.

Kód: LLS46BX
Knihovna Ashton, bílá Knihovna, stojací regál, regál ve tvaru žebříku, 4 stupňový regál, skladový regál, regál do koupelny, multifunkční výstavní regál do obývacího pokoje
ZDARMAZDARMA
2 990 Kč

Knihovna, stojací regál, regál ve tvaru žebříku, 4 stupňový regál, skladový regál, regál do koupelny, multifunkční výstavní regál do obývacího pokoje, na balkóny, bílá.

Kód: LLS90WT
Knihovna Ashwin, přírodní Knihovna na 4 police, rohový regál, pevný kovový rám, jednoduchá montáž, do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně.
ZDARMAZDARMA
2 490 Kč

Knihovna na 4 police, rohový regál, pevný kovový rám, jednoduchá montáž, do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně.

Kód: LLS44XV1
Knihovna Asiel, černá Knihovna, regál ve tvaru žebříku se 4 úrovněmi, domácí kancelář, volně stojící, do obývacího pokoje, ložnice, kanceláře, kuchyně, na balkon
ZDARMAZDARMA
2 690 Kč

Knihovna, regál ve tvaru žebříku se 4 úrovněmi, domácí kancelář, volně stojící, do obývacího pokoje, ložnice, kanceláře, kuchyně, na balkon, kovový stojan, jednoduchá montáž,...

Kód: LLS054X01
Knihovna Asif, černá Knihovna, kuchyňský regál s 5 otevřenými policemi, chodba, kuchyň, kancelář, stabilní ocelová konstrukce, industriální design, vintage, černá.
ZDARMAZDARMA
2 890 Kč

Knihovna, kuchyňský regál s 5 otevřenými policemi, chodba, kuchyň, kancelář, stabilní ocelová konstrukce, industriální design, vintage, černá.

Kód: LLS025B01
Knihovna Caitlin, Rustikální hnědá Knihovna, samostatně stojící policový žebřík, 4 patrové nástěnné police, přídavné police, průmyslový design, Vintage hnědá - černá.
ZDARMAZDARMA
2 290 Kč

Knihovna, samostatně stojící policový žebřík, 4 patrové nástěnné police, přídavné police, průmyslový design, Vintage hnědá - černá.

Kód: LLS43BX
Knihovna Cardona, Bílá Knihovna s 8 přihrádkami, kancelářský regál, samostatný, jako dekorace, do kanceláře, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, bílá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
3 490 Kč

Knihovna s 8 přihrádkami, kancelářský regál, samostatný, jako dekorace, do kanceláře, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, bílá.

Kód: LBC24WT
Knihovna Cariaga, Rustikální hnědá / Černá Knihovna s 5 patry, stojací regál, do obývacího pokoje, koupelny, kuchyně, chodby, snadná montáž, vintage hnědá - černá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
4 290 Kč

Knihovna s 5 patry, stojací regál, do obývacího pokoje, koupelny, kuchyně, chodby, snadná montáž, vintage hnědá - černá.

Kód: LLS155B01
Knihovna Carie, Černá Stojací regál, knihovna, kancelářský regál, s 8 přihrádkami, dekorační regál, otevřený, do kanceláře, obývacího pokoje, ložnice, 33 x 80 x 149 cm, prů
Novinka
ZDARMAZDARMA
4 190 Kč

Stojací regál, knihovna, kancelářský regál, s 8 přihrádkami, dekorační regál, otevřený, do kanceláře, obývacího pokoje, ložnice, 33 x 80 x 149 cm, průmyslový design, vintage...

Kód: LLS105B01
Knihovna Kader, černá Knihovna se 4 otevřenými policemi, stojací regál, prostorná skříňka do obývacího pokoje, kuchyně, kanceláře, ocelová konstrukce, průmyslový design
ZDARMAZDARMA
4 890 Kč

Knihovna se 4 otevřenými policemi, stojací regál, prostorná skříňka do obývacího pokoje, kuchyně, kanceláře, ocelová konstrukce, průmyslový design, vintánová černá.

Kód: LBC022B01
Knihovna Kadri, černá Knihovnička se 4 přihrádkami, kancelářský regál, kuchyňský regál, stojací regál, do kanceláře, obývacího pokoje, pracovny, ocelové konstrukce
ZDARMAZDARMA
4 690 Kč

Knihovnička se 4 přihrádkami, kancelářský regál, kuchyňský regál, stojací regál, do kanceláře, obývacího pokoje, pracovny, ocelové konstrukce, průmyslový design, vintánová černá.

Kód: LBC023B01
Knihovna Kai, černá Knihovna, police na knihy, stojací regál, s ocelovou konstrukcí, pro suvenýry, dekorace, rámečky na obrázky, do kanceláře, obývacího pokoje, ložnice
ZDARMAZDARMA
4 790 Kč

Knihovna, police na knihy, stojací regál, s ocelovou konstrukcí, pro suvenýry, dekorace, rámečky na obrázky, do kanceláře, obývacího pokoje, ložnice, průmyslový design, vintární...

Kód: LBC027B01
Knihovna Kaie, vintage hnědá Knihovna, stojací regál, úložný regál s 5 úrovněmi, ocelový rám, pro dekorační předměty, do ložnice, obývacího pokoje, kanceláře, průmyslový design
ZDARMAZDARMA
5 090 Kč

Knihovna, stojací regál, úložný regál s 5 úrovněmi, ocelový rám, pro dekorační předměty, do ložnice, obývacího pokoje, kanceláře, průmyslový design, vintage hnědá.

Kód: LBC028B01
Knihovna Kali, vintage hnědá Knihovna se 2 přihrádkami a skříňkou, skříň do obývacího pokoje, předsíně, kanceláře, uložení knih, fotografií, dekorací, vintage hnědá
ZDARMAZDARMA
3 690 Kč

Knihovna se 2 přihrádkami a skříňkou, skříň do obývacího pokoje, předsíně, kanceláře, uložení knih, fotografií, dekorací, vintage hnědá

Kód: LBC09BX
Knihovna Kaoru, bílá Knihovna, nastavitelné police, bílý regál, úložný regál pro obývací pokoj, dětský pokoj a domácí kancelář.
ZDARMAZDARMA
1 890 Kč

Knihovna, nastavitelné police, bílý regál, úložný regál pro obývací pokoj, dětský pokoj a domácí kancelář.

Kód: LBC103W
Knihovna Karen, bílá Knihovna s 10 přihrádkami, stupňovitý regál, kancelářský regál, stojanový regál, žebříkový regál, jako oddělovač prostoru, bílá.
ZDARMAZDARMA
3 590 Kč

Knihovna s 10 přihrádkami, stupňovitý regál, kancelářský regál, stojanový regál, žebříkový regál, jako oddělovač prostoru, bílá.

Kód: LBC10WTV1
Knihovna Karen, vintage hnědá Knihovna s 10 přihrádkami, stupňovitý regál, kancelářský regál, stojanový regál, žebříkový regál, jako oddělovač prostoru, vintage hnědá.
ZDARMAZDARMA
3 790 Kč

Knihovna s 10 přihrádkami, stupňovitý regál, kancelářský regál, stojanový regál, žebříkový regál, jako oddělovač prostoru, vintage hnědá.

Kód: LBC10BX
Knihovna Kari, bílá Knihovna, regál s 8 úrovněmi, regál na CD a DVD, ve tvaru stromu, malý stojací regál, prostorově úsporný, na knihy, bílá.
ZDARMAZDARMA
2 590 Kč

Knihovna, regál s 8 úrovněmi, regál na CD a DVD, ve tvaru stromu, malý stojací regál, prostorově úsporný, na knihy, bílá.

Kód: LBC11WTV1
Knihovna Kari, vintage hnědá Knihovna, regál s 8 úrovněmi, regál na CD a DVD, ve tvaru stromu, malý stojací regál, prostorově úsporný, na knihy, vintage hnědá.
ZDARMAZDARMA
2 690 Kč

Knihovna, regál s 8 úrovněmi, regál na CD a DVD, ve tvaru stromu, malý stojací regál, prostorově úsporný, na knihy, vintage hnědá.

Kód: LBC11BX
Knihovna Karo, vintage hnědá Knihovna, kancelářský regál se 4 úrovněmi, stojací regál, otevřená knihovna, velká, kovová konstrukce, rustikální hnědá.
ZDARMAZDARMA
4 490 Kč

Knihovna, kancelářský regál se 4 úrovněmi, stojací regál, otevřená knihovna, velká, kovová konstrukce, rustikální hnědá.

Kód: LBC12BX
Knihovna Kato, bílá Knihovna, regál s dvířky, úložný regál, pro obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj, kancelář, bílá.
ZDARMAZDARMA
4 190 Kč

Knihovna, regál s dvířky, úložný regál, pro obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj, kancelář, bílá.

Kód: LBC33WT
Knihovna Kay, bílá Rohová knihovna se 4 úrovněmi, stojací regál, police na knihy ze dřeva, do kuchyně, ložnice, obývacího pokoje, kanceláře, bílá.
ZDARMAZDARMA
2 390 Kč

Rohová knihovna se 4 úrovněmi, stojací regál, police na knihy ze dřeva, do kuchyně, ložnice, obývacího pokoje, kanceláře, bílá.

Kód: LBC42WT
Knihovna Kaya, vintage hnědá Knihovna, police na knihy, regál s otevřenými přihrádkami, pro obývací pokoj, pracovnu, dětský pokoj, kancelář, jako oddělovač prostoru
ZDARMAZDARMA
3 590 Kč

Knihovna, police na knihy, regál s otevřenými přihrádkami, pro obývací pokoj, pracovnu, dětský pokoj, kancelář, jako oddělovač prostoru, 30 × 97,5 × 100 cm, vintage hnědá.

Kód: LBC52BX
Knihovna Kayra, bílá Knihovna, police na knihy, regál s otevřenými přihrádkami, pro obývací pokoj, pracovnu, dětský pokoj, kancelář, jako oddělovač prostoru
ZDARMAZDARMA
3 590 Kč

Knihovna, police na knihy, regál s otevřenými přihrádkami, pro obývací pokoj, pracovnu, dětský pokoj, kancelář, jako oddělovač prostoru, 30 × 97,5 × 100 cm, bílá.

Kód: LBC52WT
Knihovna Keegan, Rustikální hnědá Knihovna se 14 policemi, kovový rám, obývací pokoj, studovna, kancelář, industriální design, 158 x 24 x 166 cm, vintage hnědá-černá.
ZDARMAZDARMA
4 890 Kč

Knihovna se 14 policemi, kovový rám, obývací pokoj, studovna, kancelář, industriální design, 158 x 24 x 166 cm, vintage hnědá-černá.

Kód: LLS107B01
Knihovna Keenu, Rustikální hnědá Knihovna, regál s 5 policemi, otevřené stojací police, kovový rám, průmyslový design, vintage hnědá-černá.
ZDARMAZDARMA
2 190 Kč

Knihovna, regál s 5 policemi, otevřené stojací police, kovový rám, průmyslový design, vintage hnědá-černá.

Kód: LLS109B01V1
Knihovna Kei, bílá Knihovna, regál se 6 úrovněmi, stojací regál, kancelářský regál, volně stojící, dekorační regál, do obývacího pokoje, ložnice, kanceláře, bílá.
ZDARMAZDARMA
3 090 Kč

Knihovna, regál se 6 úrovněmi, stojací regál, kancelářský regál, volně stojící, dekorační regál, do obývacího pokoje, ložnice, kanceláře, bílá.

Kód: LBC61WT
Nahoru
Další produkty

KNIHOVNY

Preferujete vzdušné otevřené knihovny s policemi nebo uzavřené za dvířky? prohlédněte si nabídku našich knihoven.

Široká nabídka všech typů knihoven. Prezentujte své knihy, prezentujte, oblíbené sběratelské předměty a jiné nebo knihovnu využijte jednoduše jako elegantní oddělovač prostoru.Ať se rozhodnote pro jakoukoliv variantu, s našimi trendy knihovnami se vždy trefíte do černého.
Dřevěná knihovna působí vždy elegantně a navozuje útulný pocit, pokud tedy vybavujete obývák nebo relaxační místnost, kde si chcete užívat nerušené chvilky s knihou, rozhodně je tato knihovna jako pro vás. Kovovové příčky knihoven dodají interiéru nádech industriálního stylu. Jsou tedy vynikjícím doplňkem pro funční vybavení domácnosti. Pokud hledáte obojí kvality, není nic jednoduššího než kombinace těchto dvou materiálů. Rustikální kombinace kovu a dřeva vytváří harmonický a oku lahodící vzhled knihoven, který zapadne nejen do pánského bytu.