ŠPERKOVNICE

Nejprodávanější

13 položek celkem
Organizér na hodinky Alexia, Hnědá Organizér na hodinky, 8 přihrádková krabička, pouzdro na hodinky z masivního dřeva se skleněným víkem, na prsteny, náramky, náhrdelníky, barva ořech.
1 190 Kč

Organizér na hodinky, 8 přihrádková krabička, pouzdro na hodinky z masivního dřeva se skleněným víkem, na prsteny, náramky, náhrdelníky, barva ořech.

Kód: JOW008K01
Organizér na hodinky Amanda, Černá Organizér na 6 hodinek, krabička se skleněným víkem, sametový polštářek na hodinky, pouzdro se zámkem, 30 x 11,2 x 8 cm, černá.
749 Kč

Organizér na 6 hodinek, krabička se skleněným víkem, sametový polštářek na hodinky, pouzdro se zámkem, 30 x 11,2 x 8 cm, černá.

Kód: JWB06BK
Organizér na hodinky Audrie, Černá Organizér na hodinky, uzamykatelná krabička na hodinky, skladování, box na hodinky, s 24 přihrádkami, skleněným víkem, dárek pro nejmilejší, černá.
1 590 Kč

Organizér na hodinky, uzamykatelná krabička na hodinky, skladování, box na hodinky, s 24 přihrádkami, skleněným víkem, dárek pro nejmilejší, černá.

Kód: JWB024
Organizér na hodinky Aura, Černá Organizér na hodinky s 10 přihrádkami, pouzdro na hodinky se skleněným víkem, box na hodinky s vyjímatelným polštářem na hodinky, sametová vnitřní pod
869 Kč

Organizér na hodinky s 10 přihrádkami, pouzdro na hodinky se skleněným víkem, box na hodinky s vyjímatelným polštářem na hodinky, sametová vnitřní podšívka, kovový uzávěr, z PU,...

Kód: JWB010BK
Organizér na hodinky Aurora, Černá Organizér na hodinky s 12 přihrádkami, pouzdro na hodinky se skleněným víkem, box na hodinky s vyjímatelným polštářkem, prémiová krabička na hodinky,
869 Kč

Organizér na hodinky s 12 přihrádkami, pouzdro na hodinky se skleněným víkem, box na hodinky s vyjímatelným polštářkem, prémiová krabička na hodinky, PU potah v černé barvě,...

Kód: JWB12BK
Organizér na hodinky Carla, Černá Organizér na hodinky s 12 přihrádkami, uzamykatelný box na hodinky se skleněným víkem, pouzdro na hodinky s odnímatelným polštářkem, potaženo imitací
959 Kč

Organizér na hodinky s 12 přihrádkami, uzamykatelný box na hodinky se skleněným víkem, pouzdro na hodinky s odnímatelným polštářkem, potaženo imitací kůže, černá.

Kód: JWB12B
Organizér na make-up Aveneil, průhledná Organizér na make-up, kosmetický organizér se 4 zásuvkami a 11 přihrádkami v různých velikostech, protiskluzové vložky, pro líčení a šperky.
Novinka
959 Kč

Organizér na make-up, kosmetický organizér se 4 zásuvkami a 11 přihrádkami v různých velikostech, protiskluzové vložky, pro líčení a šperky, transparentní.

Kód: JKA001TP
Šperkovnice Alex, bílá Uzavíratelná šperkovnice se zrcátkem, kufřík na šperky, 4 háčky, bílá.
Novinka
2 090 Kč

Uzavíratelná šperkovnice se zrcátkem, kufřík na šperky, 4 háčky, bílá.

Kód: JBC121W
Šperkovnice Alex, černá Uzavíratelná šperkovnice se zrcátkem, kufřík na šperky, 4 háčky, černá.
Novinka
2 090 Kč

Uzavíratelná šperkovnice se zrcátkem, kufřík na šperky, 4 háčky, černá.

Kód: JBC121B
Šperkovnice Amory, Bílá Šperkovnice, se 6 úrovněmi, šperkovnice s bočními sklápěcími dvířky, zásuvkami, zrcadlem a poklopem, na prsteny, náušnice, bílá.
2 390 Kč

Šperkovnice, se 6 úrovněmi, šperkovnice s bočními sklápěcími dvířky, zásuvkami, zrcadlem a poklopem, na prsteny, náušnice, bílá.

Kód: JBC152W01
Šperkovnice Ashton, Bílá Šperkovnice se 6 úrovněmi, se zásuvkami a zrcadlem, na náramky, náušnice, náhrdelníky, prsteny a hodinky, bílá.
2 790 Kč

Šperkovnice se 6 úrovněmi, se zásuvkami a zrcadlem, na náramky, náušnice, náhrdelníky, prsteny a hodinky, bílá.

Kód: JBC138
Šperkovnice Tashi, Bílá Šperkovnice se skleněným víkem, třípatrová se 2 zásuvkami, bílá.
1 590 Kč

Šperkovnice se skleněným víkem, třípatrová se 2 zásuvkami, bílá.

Kód: JBC239WT
Šperkovnice Tokio, Bílá Šperkovnice, se 4 úrovněmi, sametová podšívka, bílá.
1 290 Kč

Šperkovnice, se 4 úrovněmi, sametová podšívka, bílá.

Kód: JBC159W01