Možnosti platby

Možnosti plateb - druhy platebních metod na Decoalta.cz

PŘEVODEM DO FIO BANKY:

Logo

Zaplatíte ručním zadáním platebního příkazu ve Vašem bankovnictví na číslo účtu FioBanky 2800660372 / 2010.

PLATBA V EURECH:
Nutno uhradit celkovou cenu přepočtenou aktuálním kurzem Kč/EUR ke dni objednávky.

IBAN - CZ5420100000002001254714
ČÍSLO ÚČTU - 2001254714 / 2010
V případě zvolení této platby můžete vyčkat na upřesnění částky při zpracování vaší objednávky.

ONLINE PLATBA KARTOU:

Logo

Platba kartou je nejpoužívanější platební metoda. Naše platební brána podporuje platby kartou Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro. Budete přesměrováni na platební bránu, kde po zadání čísla vaší platební karty a potvrzení platby bude objednávka zaplacena.

ONLINE BANKOVNÍ PŘEVOD:

Logo

Online bankovní převod je okamžitá platba prostřednictvím vašeho internetového bankovnictví s okamžitým potvrzením úhrady. Po zvolení vaší banky můžete zvolit platbu prostřednictvím QR kódu. Online bankovní převod je dostupný u České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, mBank, Fio banky a u všech ostatních bank.

Proces online platby:

 1. Ze seznamu bank si vyberete svou banku.
 2. Po výběru banky máte možnost zaplatit platbu prostřednictvím QR kódu nebo budete přesměrováni do internetového bankovnictví
 3. Po kliknutí na „Zaplatit v internetovém bankovnictví“ budete přesměrováni do online bankovnictví vybrané banky
 4. Po přihlášení do online bankovnictví se Vám zobrazí předvyplněný platební příkaz. V tomto příkazu nemáte možnost měnit částku, variabilní symbol ani banku příjemce.
 5. Po zaplacení dojde k přesměrování zpět do e-shopu.

 

DOBÍRKOU:

Přijímáme online platby

Platba až při doručení objednávky dopravcem. Hotově nebo platební kartou. Vzhledem k současné situaci je platba kartou při převzetí zboží upřednostněna. Pro tuto platební metodu a zasílání zboží používáme dopravce GLS nebo WE-DO Uloženka.
POZOR - při platbě dobírkou se prodlužuje termín dodání u produktů, které jsou skladem v zahraničí, min. o 3 dny (musíme zboží přivézt nejprve k nám a přeposlat ho k vám).

ODLOŽENÁ PLATBA - TWISTO PAY:

Logo

Nakoupíte hned, zaplatíte později. Bez poplatku. Twisto je odložená platba, se kterou nakupujete na e-shopu ihned a platíte do 30 dní.
Nákup na jedno kliknutí a bez registrace, nákup přes Twisto je pro zákazníka vždy bez poplatků. Schválení platby proběhne do několika vteřin. Po úspěšném ověření budete informováni e-mailem od Twisto spolu s informacemi k úhradě dlužné částky. Bez registrace máte na zaplacení 30 dní, s registrací do Twisto účtu až 45 dní bez jakýchkoliv poplatků.

Proces platby

 1. Nejprve si v e-shopu vyberete platební metodu Odložená platba Twisto Pay.
 2. Následuje jednoduché ověření Vaší identity zadáním tel. čísla, jména a adresy bydliště.
 3. O úspěšném ověření budete informováni e-mailem spolu s informací, kdy a kam máte odloženou platbu uhradit.

 

NÁKUP NA TŘETINY - TWISTO PAY:

Logo

Platba na tři splátky Vám umožňuje rozložit si platbu za nákup na tři měsíční splátky. Díky této platební metodě si můžete rozložit náklady na nákup zboží, na které byste při jiných platebních metodách museli spořit nebo nákup odložit.
Minimální celková hodnota nákupu u platební metody Twisto Pay - Nákup na třetiny je 1500 Kč. První splátku je možné provést pouze kartou, poté si můžete nastavit automatické stržení dalších dvou splátek, případně si zadat upozornění na jejich termín e-mailem nebo SMS.

Proces platby

 1. Plátce si nejprve v platební bráně vybere platební metodu Na splátky, bez navýšení.
 2. V dalším kroku zvolí Twisto Nákup na třetiny.
 3. Následuje jednoduché ověření identity zadáním tel. čísla, jména, e-mailu a adresy bydliště. Služba je dostupná občanům Česka, platit lze pouze platební kartou v korunách. Schválení proběhne během několika sekund.
 4. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem spolu s informací, jak má uhradit další dvě splátky.