ODPADKOVÉ KOŠE

ODPADKOVÉ KOŠE - ESTETICKÉ A PRAKTICKÉ TŘÍDĚNÍ ODPADU I U VÁS DOMA

Doprava zdarmaplatba kartouodložená platbarychlost dodání

Nejprodávanější

20 položek celkem
Odpadkový koš Osraela, Černá Kuchyňský odpadkový koš, 2 x 15 l, stupňovitý koš s vnitřními vědry a držadly, měkký uzávěr, zápachová uzávěrka, černá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
2 990 Kč

Kuchyňský odpadkový koš, 2 x 15 l, stupňovitý koš s vnitřními vědry a držadly, měkký uzávěr, zápachová uzávěrka, černá.

Kód: LTB30BK
Odpadkový koš Jorik, Stříbrná Kuchyňský odpadkový koš, systém na třídění odpadků, 3 × 18 l, koš se 3 přihrádkami, odpadkový koš, Softclose, s nožními pedály, vnitřní koš z plastu a
ZDARMAZDARMA
5 690 Kč

Kuchyňský odpadkový koš, systém na třídění odpadků, 3 × 18 l, koš se 3 přihrádkami, odpadkový koš, Softclose, s nožními pedály, vnitřní koš z plastu a rukojeti, stříbrno-černá.

Kód: LTB54NL
Odpadkový koš Jefry, Stříbrná Odpadkový koš, nádoba na odpadky s vnitřním košem, systém pro třídění odpadu, nášlapný koš, 15 l, nerezová ocel.
ZDARMAZDARMA
4 090 Kč

Odpadkový koš, nádoba na odpadky s vnitřním košem, systém pro třídění odpadu, nášlapný koš, 15 l, nerezová ocel.

Kód: LTB45L
Odpadkový koš Janik, Šedá Odpadkový koš, 30 litrů, koš z oceli, s vnitřním kbelíkem a víkem, 34 x 25 x 61,5 cm, vzduchotěsný, do kuchyně, bílý.
ZDARMAZDARMA
2 890 Kč

Odpadkový koš, 30 litrů, koš z oceli, s vnitřním kbelíkem a víkem, 34 x 25 x 61,5 cm, vzduchotěsný, do kuchyně, šedá.

Kód: LTB03GS
Odpadkový koš Janik, Stříbrná Odpadkový koš, 30 litrů, koš z oceli, s vnitřním kbelíkem a víkem, 34 x 25 x 61,5 cm, vzduchotěsný, do kuchyně, stříbrná.
ZDARMAZDARMA
2 890 Kč

Odpadkový koš, 30 litrů, koš z oceli, s vnitřním kbelíkem a víkem, 34 x 25 x 61,5 cm, vzduchotěsný, do kuchyně, stříbrná.

Kód: LTB03NL
Odpadkový koš Janik, Bílá / Černá Odpadkový koš, 30 litrů, koš z oceli, s vnitřním kbelíkem a víkem, 34 x 25 x 61,5 cm, vzduchotěsný, do kuchyně, kouřově šedá.
ZDARMAZDARMA
3 290 Kč

Odpadkový koš, 30 litrů, koš z oceli, s vnitřním kbelíkem a víkem, 34 x 25 x 61,5 cm, vzduchotěsný, do kuchyně, kouřově šedá.

Kód: LTB01W
Odpadkový koš Jackson, Stříbrná / Černá Odpadkový koš do kuchyně, 2 x 15 l, systém pro rozdělení odpadků, odpadkový koš z kovu, pedálový koš s vnitřními kbelíky a rukojetěmi, recyklace, vzdu
ZDARMAZDARMA
3 790 Kč

Odpadkový koš do kuchyně, 2 x 15 l, systém pro rozdělení odpadků, odpadkový koš z kovu, pedálový koš s vnitřními kbelíky a rukojetěmi, recyklace, vzduchotěsný, stříbrno-černý.

Kód: LTB30H
Odpadkový koš Ossabeau, Stříbrná Dvojitý odpadkový koš, 2 x 20 l kuchyňský koš, dvoukomorový s plastovými vnitřními kbelíky, pachový uzávěr, stříbrný.
Novinka
ZDARMAZDARMA
4 090 Kč

Dvojitý odpadkový koš, 2 x 20 l kuchyňský koš, dvoukomorový s plastovými vnitřními kbelíky, pachový uzávěr, stříbrný.

Kód: LTB40NL
Odpadkový koš Osett, Kouřová Šedá Pedálový koš, 3 x 8 l kovový odpadkový koš do kuchyně, separace a recyklace odpadu, obsahuje 15 sáčků, snadno se čistí, ocel, zelenošedá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
2 390 Kč

Pedálový koš, 3 x 8 l kovový odpadkový koš do kuchyně, separace a recyklace odpadu, obsahuje 15 sáčků, snadno se čistí, ocel, zelenošedá.

Kód: LTB24GS
Odpadkový koš Osandre, Stříbrná Kuchyňský pedálový koš, 50 l odpadkový koš, s plastovým vnitřním kbelíkem, odklápěcí víko, měkký uzávěr, odolný proti zápachu a hygienický, stříbrný.
Novinka
ZDARMAZDARMA
3 690 Kč

Kuchyňský pedálový koš, 50 l odpadkový koš, s plastovým vnitřním kbelíkem, odklápěcí víko, měkký uzávěr, odolný proti zápachu a hygienický, stříbrný.

Kód: LTB050E01
Odpadkový koš Jorik, Bílá Kuchyňský odpadkový koš, systém na třídění odpadků, 3 × 18 l, koš se 3 přihrádkami, odpadkový koš, Softclose, s nožními pedály, vnitřní koš z plastu a
ZDARMAZDARMA
5 690 Kč

Kuchyňský odpadkový koš, systém na třídění odpadků, 3 × 18 l, koš se 3 přihrádkami, odpadkový koš, Softclose, s nožními pedály, vnitřní koš z plastu a rukojeti, bílá.

Kód: LTB54WT
Odpadkový koš Johal, Šedá Koš na odpadky, 2 x 30 l, 2 přihrádky, systém na třídění odpadků, do kuchyně, 15 pytlů na odpadky, z kovu, vnitřní koš z plastu, sklopné víko, Softclo
ZDARMAZDARMA
6 290 Kč

Koš na odpadky, 2 x 30 l, 2 přihrádky, systém na třídění odpadků, do kuchyně, 15 pytlů na odpadky, z kovu, vnitřní koš z plastu, sklopné víko, Softclose, vzduchotěsný, kouřově...

Kód: LTB60GS
Odpadkový koš Johal, Bílá Odpadkový koš 40 l se 2 přihrádkami, 2 x 20 l, odpadkový koš, pedálový koš z kovu, vnitřní nádoba z plastu, se sklápěcím víkem a rukojetí, Softclose,
ZDARMAZDARMA
4 490 Kč

Odpadkový koš 40 l se 2 přihrádkami, 2 x 20 l, odpadkový koš, pedálový koš z kovu, vnitřní nádoba z plastu, se sklápěcím víkem a rukojetí, Softclose, vzduchotěsný, bílá.

Kód: LTB40WT
Odpadkový koš Jordon, Bílá Odpadkový koš do kuchyně, 2 x 30 l, se 2 přihrádkami, recyklace odpadu, kovový pedálový koš, plastový vnitřní koš, s odklápěcím víkem, soft close, vzd
ZDARMAZDARMA
6 290 Kč

Odpadkový koš do kuchyně, 2 x 30 l, se 2 přihrádkami, recyklace odpadu, kovový pedálový koš, plastový vnitřní koš, s odklápěcím víkem, soft close, vzduchotěsný, bílá.

Kód: LTB60WT
Odpadkový koš Jelena, Stříbrná + Černá Odpadkový koš, nádoba na odpadky s vnitřním košem, systém pro třídění odpadu, nášlapný koš, 8 l, nerezová ocel.
ZDARMAZDARMA
2 890 Kč

Odpadkový koš, nádoba na odpadky s vnitřním košem, systém pro třídění odpadu, nášlapný koš, 8 l, nerezová ocel.

Kód: LTB24L
Odpadkový koš Jamie, Stříbrná Odpadkový koš, 2 x 30 l, 2 přihrádky, systém pro třídění odpadu, pedálový kuchyňský odpadkový koš, 15 sáčků na odpadky, z kovu, vnitřní kbelík z plast
ZDARMAZDARMA
6 390 Kč

Odpadkový koš, 2 x 30 l, 2 přihrádky, systém pro třídění odpadu, pedálový kuchyňský odpadkový koš, 15 sáčků na odpadky, z kovu, vnitřní kbelík z plastu, sklopné víko, Softclose,...

Kód: LTB60NL
Odpadkový koš Jamie, Černá Odpadkový koš, 2 x 30 l, 2 přihrádky, systém pro třídění odpadu, pedálový kuchyňský odpadkový koš, 15 sáčků na odpadky, z kovu, vnitřní kbelík z plast
ZDARMAZDARMA
6 390 Kč

Odpadkový koš, 2 x 30 l, 2 přihrádky, systém pro třídění odpadu, pedálový kuchyňský odpadkový koš, 15 sáčků na odpadky, z kovu, vnitřní kbelík z plastu, sklopné víko, Softclose,...

Kód: LTB60BK
Odpadkový koš Jaclyn, Stříbrná + Černá Odpadkový koš, nádoba na odpadky s vnitřním košem, systém pro třídění odpadu, nášlapný koš, nerezová ocel.
ZDARMAZDARMA
2 790 Kč

Odpadkový koš, nádoba na odpadky s vnitřním košem, systém pro třídění odpadu, nášlapný koš, nerezová ocel.

Kód: LTB30L
Odpadkový koš Jack, Stříbrná Odpadkový koš do kuchyně, 2 x 24 l, systém pro rozdělení odpadků, odpadkový koš z kovu, pedálový koš s vnitřními kbelíky a rukojetěmi, recyklace, vzdu
ZDARMAZDARMA
4 890 Kč

Odpadkový koš do kuchyně, 2 x 24 l, systém pro rozdělení odpadků, odpadkový koš z kovu, pedálový koš s vnitřními kbelíky a rukojetěmi, recyklace, vzduchotěsný, stříbrno-černý.

Kód: LTB48NL
Odpadkový koš Joss, černá Kuchyňský odpadkový koš, pedálový koš se 3 přihrádkami, systém třídění odpadu, 3 x 18 l, vnitřní kbelíky z plastu, černý.
ZDARMAZDARMA
6 190 Kč

Kuchyňský odpadkový koš, pedálový koš se 3 přihrádkami, systém třídění odpadu, 3 x 18 l, vnitřní kbelíky z plastu, černý.

Kód: LTB54BK

ODPADKOVÉ KOŠE

Pro estetické třídění i likvidaci odpadu u vás doma.

Už Vás nebaví mít doma více nádob na tříděný odpad? Poohlédněte se po odpadkových koších s více přihrádkami. Že Vám stačí jen samostatný odpadkový koš třeba do Vaší koupelny? Pro všechny případy i takovéto odpadkové koše zahrnujeme do našeho sortimentu. Mat nebo lesk? Matné odpodkové koše působí funkčně, navíc je můžete barevně ladit k ostatnímu zbytku zařízení. Lesklé chromové přináši punc luxusu, který dodá Vaší kuchyni jedinečný třpyt.