HOUPACÍ KŘESLA

Nejprodávanější

7 položek celkem
Houpací křeslo Diana, Bílá  Houpací křeslo k odpočinku, z březového dřeva, podnožka nastavitelná v 5 polohách, nosnost 150 kg, 100 % bavlna, bílá.
ZDARMAZDARMA
4 290 Kč

Houpací křeslo k odpočinku, z březového dřeva, podnožka nastavitelná v 5 polohách, nosnost 150 kg, 100 % bavlna, bílá.

Kód: LYY10M
Houpací křeslo Davina, Šedá  Houpací křeslo k odpočinku, z březového dřeva, podnožka nastavitelná v 5 polohách, nosnost 150 kg, 100 % bavlna, šedá.
ZDARMAZDARMA
4 390 Kč

Houpací křeslo k odpočinku, z březového dřeva, podnožka nastavitelná v 5 polohách, nosnost 150 kg, 100 % bavlna, šedá.

Kód: LYY11G
Houpací křeslo Doris, Světle Šedá  Houpací, relaxační křeslo, nastavitelná opěrka lýtek pro 5 poloh, nosnost do 150 kg, 67 x 125 x 91 cm, světle šedá
ZDARMAZDARMA
4 490 Kč

Houpací, relaxační křeslo, nastavitelná opěrka lýtek pro 5 poloh, nosnost do 150 kg, 67 x 125 x 91 cm, světle šedá

Kód: LYY42G
Houpací křeslo Diana, Šedá  Houpací křeslo z březového dřeva, relaxační křeslo, opěrka nohou nastavitelná do 5 úrovní, potah z imitace lnu, maximální nosnost 150 kg, obývací poko
Novinka
ZDARMAZDARMA
4 390 Kč

Houpací křeslo z březového dřeva, relaxační křeslo, opěrka nohou nastavitelná do 5 úrovní, potah z imitace lnu, maximální nosnost 150 kg, obývací pokoj a ložnice, světle šedá.

Kód: LYY11WG
Houpací křeslo Darina, Šedá  Houpací křeslo z březového dřeva, relaxační křeslo, opěrka nohou nastavitelná do 5 úrovní, potah z imitace lnu, maximální nosnost 150 kg, obývací poko
Novinka
ZDARMAZDARMA
4 490 Kč

Houpací křeslo z březového dřeva, relaxační křeslo, opěrka nohou nastavitelná do 5 úrovní, potah z imitace lnu, maximální nosnost 150 kg, obývací pokoj a ložnice, tmavě šedá.

Kód: LYY011G01
Houpací křeslo Dabbs, Šedá  Houpací křeslo, relaxační křeslo, 5 nastavitelných pozic, opěrky nohou, šedá.
ZDARMAZDARMA
4 290 Kč

Houpací křeslo, relaxační křeslo, 5 nastavitelných pozic, opěrky nohou, šedá.

Kód: LYY010G01
Houpací křeslo Diana, Černá  Houpací křeslo k odpočinku, z březového dřeva, podnožka nastavitelná v 5 polohách, nosnost 150 kg, 100 % bavlna, černá.
ZDARMAZDARMA
4 290 Kč

Houpací křeslo k odpočinku, z březového dřeva, podnožka nastavitelná v 5 polohách, nosnost 150 kg, 100 % bavlna, černá.

Kód: LYY10G

KŘESLA A LAVICE

Prostorný sedací nábytek do předsíně nebo ložnice.

Hledáte do předsíně vhodné křesílko, na které byste si mohli v pohodlí sednout a obout boty nebo zkrátka na něj odoložili tašku? Je však vaše předsíňka tak malá, že i křesílko by příliš vyčnívalo? Máme pro obě varianty řešení. Prohlédněte si naši kategorii křesílek a lavic, kde si jistě vyberete. Pokud vás trápí příliš málo místa, popřemýšlejte o volbě interiérových laviček, které se nesou v jistém minimalismu a především praktičnosti. Jestliže tu a tam k vám zavítá návštěva a koupě dalších židliček pro vás nepřipadá v úvahu, určitě tuto variantu rádi uvítáte. Lavičky jsou navíc elegantním řešením sedacího nábytku a odkládacího místa v jednom. Využijte laviček třeba u paty postele nebo ve zmiňované předsíni. Díky sametovému potahu se je nemusíte bát zakomponovat ani v obývacích pokojích, kde mohou posloužit ke krátkému posezení nebo jako podložka pod nohy. Nebojte se doplnit křesílka a lavičky o malé polštářky či přehodit přes ně deku. Vykouzlíte tak ležérní styl spojený s útulností.