KONFERENČNÍ STOLKY

KONFERENČNÍ STOLKY - PRO VAŠE DROBNOSTI NA DOSAH RUKY

Doprava zdarmaplatba kartouodložená platbarychlost dodání

Nejprodávanější

13 položek celkem
Odkládací stolek Emma, Tmavá Hnědá Odkládací, konferenční stolek kulatý, odkládací stolek, stabilní ocelová konstrukce, jednoduchá montáž, průmyslový design, vintage, tmavě hnědá.
ZDARMAZDARMA
3 390 Kč

Odkládací, konferenční stolek kulatý, odkládací stolek, stabilní ocelová konstrukce, jednoduchá montáž, průmyslový design, vintage, tmavě hnědá.

Kód: LCT88X
Odkládací stolek Arvida, Zlatá Konzolový stolek, odkládací stolek, 2patrový úložný regál z tvrzeného skla, kovový rám, nastavitelné nohy, zlatá.
ZDARMAZDARMA
2 890 Kč

Konzolový stolek, odkládací stolek, 2patrový úložný regál z tvrzeného skla, kovový rám, nastavitelné nohy, zlatá.

Kód: LGT025A01
Odkládací stolek Emily, Zlatá Odkládací, konferenční stolek, servírovací stolek, noční stolek, kulatý stolek do obývacího pokoje, skleněná plocha s kovovou konstrukcí, tvrzené sklo
Skladem
ZDARMAZDARMA
3 490 Kč

Odkládací, konferenční stolek, servírovací stolek, noční stolek, kulatý stolek do obývacího pokoje, skleněná plocha s kovovou konstrukcí, tvrzené sklo, zlatá.

Kód: LGT21G
Odkládací stolek Ella, Černá Odkládací, konferenční stolek, z oceli, s odkládací plochou, čtvercový, průmyslový design, pro obývací pokoj, vintage styl, tmavě hnědá, černá.
ZDARMAZDARMA
3 590 Kč

Odkládací, konferenční stolek, z oceli, s odkládací plochou, čtvercový, průmyslový design, pro obývací pokoj, vintage styl, tmavě hnědá, černá.

Kód: LCT065B01
Konferenční stolek Luer, Rustikální hnědá / Černá Konferenční stolek v industriálním designu, stůl do obývacího pokoje, prosklený se 2 zásuvkami, kávový stolek, tvrzené sklo, stabilní, vintage hnědá.
ZDARMAZDARMA
6 890 Kč

Konferenční stolek v industriálním designu, stůl do obývacího pokoje, prosklený se 2 zásuvkami, kávový stolek, tvrzené sklo, stabilní, vintage hnědá.

Kód: LCT31BX
Konferenční stolek Luecht, Rustikální hnědá / Černá Konferenční stolek se sklopnou deskou, skrytý úložný prostor, mřížková police, kovový rám, průmyslový design, 100 × 55 × 47 cm, vintage hnědá-černá.
ZDARMAZDARMA
4 290 Kč

Konferenční stolek se sklopnou deskou, skrytý úložný prostor, mřížková police, kovový rám, průmyslový design, 100 × 55 × 47 cm, vintage hnědá-černá.

Kód: LCT230B01
Konferenční stolek Lucker, Rustikální hnědá / Černá Stůl do obývacího pokoje, konferenční stolek, X-vzpěry, s ocelovou konstrukcí a policemi, 100 × 55 × 45 cm, průmyslový design, venkovský styl, vintage
ZDARMAZDARMA
3 890 Kč

Stůl do obývacího pokoje, konferenční stolek, X-vzpěry, s ocelovou konstrukcí a policemi, 100 × 55 × 45 cm, průmyslový design, venkovský styl, vintage styl.

Kód: LCT200B01
Konferenční stolek Lowen, Bílá / Zlatá Kulatý konferenční stolek, Ø 84 cm, stolek do obývacího pokoje s ocelovým rámem, servírovací stolek, bílo-zlatý.
ZDARMAZDARMA
3 890 Kč

Kulatý konferenční stolek, Ø 84 cm, stolek do obývacího pokoje s ocelovým rámem, servírovací stolek, bílo-zlatý.

Kód: LCT091A10
Konferenční stolek Lovig, Rustikální hnědá Konferenční stolek, stolek do obývacího pokoje s úložným prostorem, zásuvka, otevřená přihrádka, pro obývací pokoj, jídelnu, 100 x 50 x 45 cm, vintage
ZDARMAZDARMA
3 890 Kč

Konferenční stolek, stolek do obývacího pokoje s úložným prostorem, zásuvka, otevřená přihrádka, pro obývací pokoj, jídelnu, 100 x 50 x 45 cm, vintage hnědá.

Kód: LCT028X01
Odkládací stolek Emil, zlatá Odkládací stolek kulatý, skleněný stůl se zlatým kovovým rámem, malý konferenční stolek, noční stolek, konferenční stolek, robustní tvrzené sklo
ZDARMAZDARMA
1 890 Kč

Odkládací stolek kulatý, skleněný stůl se zlatým kovovým rámem, malý konferenční stolek, noční stolek, konferenční stolek, robustní tvrzené sklo, dekorativní, zlatá.

Kód: LGT20G
Konferenční stolky Atem, Set 2 kusů, černá Konferenční stolky, sada 2 ks servírovacích stolků, pro obývací pokoj, jídelnu, ložnici, industriální design, vintage, černá.
ZDARMAZDARMA
1 990 Kč

Konferenční stolky, sada 2 ks servírovacích stolků, pro obývací pokoj, jídelnu, ložnici, industriální design, vintage, černá.

Kód: LNT012B01
Odkládací stolek Elina, Tmavá Hnědá Odkládací, konferenční stolek, stolek do obývacího pokoje s velkou odkládací plochou, jednoduchá montáž, stabilní, průmyslový design, vintage
ZDARMAZDARMA
3 590 Kč

Odkládací, konferenční stolek, stolek do obývacího pokoje s velkou odkládací plochou, jednoduchá montáž, stabilní, průmyslový design, vintage, tmavě hnědá.

Kód: LCT64X
Odkládací stolek Elena, Tmavá Hnědá Odkládací, konferenční stolek do obývacího pokoje, s odkládací plochou,v industriálním vintage designu, stabilní, s kovovou konstrukcí, snadná montáž
ZDARMAZDARMA
3 490 Kč

Odkládací, konferenční stolek do obývacího pokoje, s odkládací plochou,v industriálním vintage designu, stabilní, s kovovou konstrukcí, snadná montáž, tmavě hnědá.

Kód: LCT61X

KONFERENČNÍ STOLKY

 Konferenční stolky a odkládací stolky.

Jak už sám název napovídá, primární využití odkládacích stolků a konferenčních stolků, slouží k odložení drobných věcí. Jsou tedy nedílnou součástí všech předsíní, ložnic, pracoven nebo obývacích pokojů. Díky jejich velikosti jsou vhodné všude tam, kde není zrovna mnoho místa nebo zkrátka, kde využijeme jejich praktičnost. To samé platí i o konferenčních stolcích, které jsou zpravidla využívány jako takzvaný "šperk" obývacího pokoje. Funkci však plní jako klasický odkládací stolek, ovšem velikost a zpracování se může lišit.
Typů stolečků a využitých materiálů je mnoho. Každý z nich si však ve vašem interiéru zaslouží zvláštní místo.
Rozhodně každý z nás zažil chvilky u sledování televize, kdy jsme tak příjemně zachumláni v dece, že se nám nechce vůbec hnout. Mezitím někde opodál už nám stydne káva nebo se potřebujeme natáhnout pro zvonící telefon! Přesně pro tyto situace jsou nejlepší stolečky ve tvaru L, kdy nožky stolku jednoduše zajedou pod pohovku, přičemž odkládací plochu můžeme mít přímo po ruce. Odkládaci stolky s policemi se bezesporu hodí pro všechny vášnivé čtenáře, ať už knih nebo magazínů, které tak můžete mít v pohodlí hned po ruce. Nebojte se však stolečků využít ani jako místo pro vystavení předmětů, které vám jsou blízké. Jsou to různé upomínkové předměty z cest, rodinné fotky nebo drobné dekorace. Přesně k tomuto účelu se mohou hodit stolečky, které mají pouze hladkou odkládací plochu a například zajímavé opracování.