ODKLÁDACÍ STOLKY

ODKLÁDACÍ STOLKY - PRO VAŠE DROBNOSTI NA DOSAH RUKY

Nejprodávanější

56 položek celkem
Odkládací stolek Isabelle, Rustikální Hnědá Odkládací stolek ve vintage industriálním designu, noční stolek, stolek k pohovce s mřížkovou přihrádkou, stabilní, s kovovou konstrukcí, do pokoje
Akce Skladem Bestseller
1 790 Kč –44 %
999 Kč

Odkládací stolek ve vintage industriálním designu, noční stolek, stolek k pohovce s mřížkovou přihrádkou, stabilní, s kovovou konstrukcí, do obývacího pokoje, ložnice, snadná...

Kód: LET41X
Odkládací stolek Tobia, černá Odkládací servírovací stolek pod gauč, stolek na kávu, do ložnice, obývacího pokoje, jednoduchá montáž, stabilní, industriální styl, vintage, černá.
ZDARMAZDARMA
1 590 Kč

Odkládací servírovací stolek pod gauč, stolek na kávu, do ložnice, obývacího pokoje, jednoduchá montáž, stabilní, industriální styl, vintage, černá.

Kód: LNT52BX
Odkládací stolek Elea, Tmavá Hnědá Odkládací, konferenční stolek kulatý, stůl do obývacího pokoje, Odkládací, konferenční stolek s odkládací plochou, jednoduchá montáž, kov
ZDARMAZDARMA
3 390 Kč

Odkládací, konferenční stolek kulatý, stůl do obývacího pokoje, Odkládací, konferenční stolek s odkládací plochou, jednoduchá montáž, kov, průmyslový design, vintage, tmavě hnědá.

Kód: LCT80BX
Odkládací stolek Avis, Rustikální hnědá Odkládací stolek, kulatý stolek, 2 police, obývací pokoj, ložnice, snadná montáž, kov, průmyslový vzhled, vintage tmavě hnědá.
ZDARMAZDARMA
1 990 Kč

Odkládací stolek, kulatý stolek, 2 police, obývací pokoj, ložnice, snadná montáž, kov, průmyslový vzhled, vintage tmavě hnědá.

Kód: LET56BX
Noční stolek Jaron, Rustikální hnědá Noční stolek se 3 úrovněmi, odkládací stolek, ocelový rám, industriální, vintage, hnědá - černá.
ZDARMAZDARMA
1 490 Kč

Noční stolek se 3 úrovněmi, odkládací stolek, ocelový rám, industriální, vintage, hnědá - černá.

Kód: LET273B01
Odkládací stolek Ran na kolečkách, vintage hnědá Odkládací stolek na kolečkách v industriálním designu, kuchyňský vozík, vozík, ze dřeva a kovu, 4 kolečka, 3 patra pro kuchyň a obývací pokoj, vintage
ZDARMAZDARMA
2 790 Kč

Odkládací stolek na kolečkách v industriálním designu, kuchyňský vozík, vozík, ze dřeva a kovu, 4 kolečka, 3 patra pro kuchyň a obývací pokoj, vintage hnědá.

Kód: LRC78X
Odkládací stolek Ivriniel, Rustikální Hnědá Odkládací stolek se 2 mřížkovými policemi, s kovovou konstrukcí, ocel, do kanceláře, chodby, obývacího pokoje, rustikální hnědá.
ZDARMAZDARMA
1 990 Kč

Odkládací stolek se 2 mřížkovými policemi, s kovovou konstrukcí, ocel, do kanceláře, chodby, obývacího pokoje, rustikální hnědá.

Kód: LET75BXV1
Odkládací stolek na laptop Azhar, přírodní Stůl na notebook, stůl na laptop, bambus, 72 × 35 × 29 cm, výškově nastavitelný skládací stolek do postele, stůl na notebook a na čtení.
1 690 Kč

Stůl na notebook, stůl na laptop, bambus, 72 × 35 × 29 cm, výškově nastavitelný skládací stolek do postele, stůl na notebook a na čtení.

Kód: LLD004
Odkládací stolek Lucia, hnědá Odkládací servírovací stolek na kolečkách, vintage styl, k pohovce, stolek na kávu v industriálním designu, snadná montáž, stabilní, s kovovou konstr.
ZDARMAZDARMA
1 590 Kč

Odkládací servírovací stolek na kolečkách, vintage styl, k pohovce, stolek na kávu v industriálním designu, snadná montáž, stabilní, s kovovou konstrukcí, hnědá.

Kód: LNT50X
Odkládací stolek Ivani, Rustikální Hnědá Odkládací stolek kulatý, konferenční stolek s ocelovým rámem, 50 x 50 x 57 cm, robustní, jednoduchá montáž, stůl do obývacího pokoje, ložnice
ZDARMAZDARMA
2 090 Kč

Odkládací stolek kulatý, konferenční stolek s ocelovým rámem, 50 x 50 x 57 cm, robustní, jednoduchá montáž, stůl do obývacího pokoje, ložnice, průmyslový design, vintage,...

Kód: LET57X
Noční stolek Jetty Set 2 ks, Rustikální Hnědá Sada nočních stolků s nastavitelnými drátěnými policemi, stabilní industriální design, vintage, rustikální hnědá.
ZDARMAZDARMA
2 490 Kč

Sada nočních stolků s nastavitelnými drátěnými policemi, stabilní industriální design, vintage, rustikální hnědá.

Kód: LET24X
Odkládací stolek na laptop Azibo, přírodní Stolek na laptop z bambusu, stůl do postele, podnos na snídani, výškově nastavitelný a skládací, 5 úhlů sklonu, malá zásuvka, v přírodní barvě.
ZDARMAZDARMA
1 490 Kč

Stolek na laptop z bambusu, stůl do postele, podnos na snídani, výškově nastavitelný a skládací, 5 úhlů sklonu, malá zásuvka, v přírodní barvě.

Kód: LLD01N
Odkládací stolek na laptop Azem, přírodní Odkládací stolek na laptop, v přírodní barvě.
ZDARMAZDARMA
1 390 Kč

Odkládací stolek na laptop, v přírodní barvě.

Kód: LLD002
Odkládací stolek Iris, Rustikální Hnědá Odkládací noční stolek, stolek k pohovce s drátěnou odkládací plochou, do obývacího pokoje, ložnice, industriální design, rustikální hnědá.
ZDARMAZDARMA
1 690 Kč

Odkládací noční stolek, stolek k pohovce s drátěnou odkládací plochou, do obývacího pokoje, ložnice, industriální design, rustikální hnědá.

Kód: LET31BX
Odkládací stolek Ida Set 2 ks, Rustikální Hnědá Sada 2ks odkládacích stolků, geometrický stolek do obývacího pokoje s funkcí koše, dekorativní, robustní, ocelový rám, pro obývací pokoj, ložnici
ZDARMAZDARMA
3 090 Kč

Sada 2ks odkládacích stolků, geometrický stolek do obývacího pokoje s funkcí koše, dekorativní, robustní, ocelový rám, pro obývací pokoj, ložnici, vintage styl, rustikální hnědá.

Kód: LET040B01V1
Odkládací stolek Emma, Tmavá Hnědá Odkládací, konferenční stolek kulatý, odkládací stolek, stabilní ocelová konstrukce, jednoduchá montáž, průmyslový design, vintage, tmavě hnědá.
ZDARMAZDARMA
3 390 Kč

Odkládací, konferenční stolek kulatý, odkládací stolek, stabilní ocelová konstrukce, jednoduchá montáž, průmyslový design, vintage, tmavě hnědá.

Kód: LCT88X
Odkládací žebřík Carden, Rustikální hnědá / Černá Žebřík na ručníky, regál s 5 příčkami, 65 cm široký, šikmý, pro ručníky, šály, deky, ocelové rámy, průmyslový design, vintage hnědá – černá.
ZDARMAZDARMA
1 490 Kč

Žebřík na ručníky, regál s 5 příčkami, 65 cm široký, šikmý, pro ručníky, šály, deky, ocelové rámy, průmyslový design, vintage hnědá – černá.

Kód: LLS011B01
Odkládací stolek Luks, Rustikální hnědá / Černá Noční stolek, servírovací stolek, 45 × 45 × 60 cm, se 2 zásuvkami a otevřenou přihrádkou, pro ložnici, obývací pokoj, vintage styl.
ZDARMAZDARMA
2 990 Kč

Noční stolek, servírovací stolek, 45 × 45 × 60 cm, se 2 zásuvkami a otevřenou přihrádkou, pro ložnici, obývací pokoj, vintage styl.

Kód: LET067B01
Odkládací stolek Loncar, Rustikální hnědá / Černá Noční a odkládací stolek, 35 × 35 × 70 cm, se zásuvkou a 2 přihrádkami, šetří místo, průmyslový styl, vintage styl.
ZDARMAZDARMA
2 090 Kč

Noční a odkládací stolek, 35 × 35 × 70 cm, se zásuvkou a 2 přihrádkami, šetří místo, průmyslový styl, vintage styl.

Kód: LET502B01
Odkládací stolek na laptop Azbell, Rustikální hnědá Stolek na laptop, stolek na snídani, sklopné nohy, výškově nastavitelný, pro postel a pohovku, pro notebooky do 14,3 palce, 71 x 35 x 23 cm, vintage h
ZDARMAZDARMA
1 390 Kč

Stolek na laptop, stolek na snídani, sklopné nohy, výškově nastavitelný, pro postel a pohovku, pro notebooky do 14,3 palce, 71 x 35 x 23 cm, vintage hnědá

Kód: LLD110B01
Odkládací stolek Barbara, Set 3 ks, Rustikální hnědá Sada odkládacích stolků, 3dílné noční stolky, konferenční stolky s kovovými nohami, jednoduchá montáž, průmyslový styl Vintage Hnědá Černá
ZDARMAZDARMA
2 390 Kč

Sada odkládacích stolků, 3dílné noční stolky, konferenční stolky s kovovými nohami, jednoduchá montáž, průmyslový styl Vintage Hnědá Černá

Kód: LNT14BX
Odkládací stolek Qvído, Zlatá Konzolový stolek, třípatrový rozkládací stolek z tvrzeného skla, moderní úložný regál, robustní, snadná montáž, zlatá barva.
ZDARMAZDARMA
2 990 Kč

Konzolový stolek, třípatrový rozkládací stolek z tvrzeného skla, moderní úložný regál, robustní, snadná montáž, zlatá barva.

Kód: LGT27G
Odkládací stolek Irina, Rustikální Hnědá Dekorační stolek se 2 drátěnými policemi, konferenční stolek na chodbau, do obývacího pokoje, ložnice, úzký, stabilní, prostorově úsporný
ZDARMAZDARMA
2 190 Kč

Dekorační stolek se 2 drátěnými policemi, konferenční stolek na chodbu, do obývacího pokoje, ložnice, úzký, stabilní, prostorově úsporný, jednoduchá montáž, industriální design,...

Kód: LET33BX
Odkládací stolek Ella, Černá Odkládací, konferenční stolek, z oceli, s odkládací plochou, čtvercový, průmyslový design, pro obývací pokoj, vintage styl, tmavě hnědá, černá.
ZDARMAZDARMA
3 590 Kč

Odkládací, konferenční stolek, z oceli, s odkládací plochou, čtvercový, průmyslový design, pro obývací pokoj, vintage styl, tmavě hnědá, černá.

Kód: LCT065B01
Noční stolek Jule, Rustikální Hnědá Noční stolekv industriálním designu s otevřenou přihrádkou, retro, rustikální dřevěný vzhled s kovovými nohami, robustní, vintage, rustikální hnědá.
ZDARMAZDARMA
1 890 Kč

Noční stolekv industriálním designu s otevřenou přihrádkou, retro, rustikální dřevěný vzhled s kovovými nohami, robustní, vintage, rustikální hnědá.

Kód: LET54X
Noční stolek Johanna, Rustikální Hnědá Noční stolek se skleněnou odkládací plochou a s dřevěnou zásuvkou, 43 × 43 × 54 cm, stabilní, industriální design, vintage, rustikální hnědá.
ZDARMAZDARMA
3 190 Kč

Noční stolek se skleněnou odkládací plochou a s dřevěnou zásuvkou, 43 × 43 × 54 cm, stabilní, industriální design, vintage, rustikální hnědá.

Kód: LET04BX
Noční stolek Jara, Rustikální Hnědá Noční stolek s 2 nastavitelnými drátěnými policemi, v industriálním designu, do obývacího pokoje, ložnici, chodbu, kancelář, stabilní
ZDARMAZDARMA
1 590 Kč

Noční stolek s 2 nastavitelnými drátěnými policemi, v industriálním designu, do obývacího pokoje, ložnici, chodbu, kancelář, stabilní, jednoduchá montáž, rustikální hnědá.

Kód: LET23X
Konzolový stolek Gesa, Rustikální Hnědá Konzolový stolek,v industriálním stylu, stabilní stolek do chodby nebo obývacího pokoje, jednoduchá montáž, kombinace dřeva kovu, vintage
ZDARMAZDARMA
2 490 Kč

Konzolový stolek,v industriálním stylu, stabilní stolek do chodby nebo obývacího pokoje, jednoduchá montáž, kombinace dřeva kovu, vintage, rustikálně hnědá.

Kód: LNT80X
Odkládací stolek Ouki, Rustikální Hnědá, Černá Noční stolek s úložným prostorem, látková zásuvková komoda, koncový stolek se 2 policemi, industriální styl, do obývacího pokoje, ložnice, rustikální
Novinka
ZDARMAZDARMA
1 490 Kč

Noční stolek s úložným prostorem, látková zásuvková komoda, koncový stolek se 2 policemi, industriální styl, do obývacího pokoje, ložnice, rustikální hnědá a černá.

Kód: LVT02H
Odkládací stolek Olvi, Rustikální Hnědá Rozkládací stolek, odkládací stolek s naklápěcí deskou, ocelový rám, do obývacího pokoje, ložnice, snadná montáž, rustikální hnědá a černá
Novinka
ZDARMAZDARMA
1 790 Kč

Rozkládací stolek, odkládací stolek s naklápěcí deskou, ocelový rám, do obývacího pokoje, ložnice, snadná montáž, rustikální hnědá a černá

Kód: LET352B01
Nahoru
Další produkty

ODKLÁDACÍ STOLKY

Odkládací a konferenční stolky, se sklem, kovové, mramorové, dřevěné, kulaté, hranaté nebo ve stylu art deco.

Jak už sám název napovídá, primární využití odkládacích stolků, slouží k odložení drobných věcí. Jsou tedy nedílnou součástí všech předsíní, ložnic, pracoven nebo obývacích pokojů. Díky jejich velikosti jsou vhodné všude tam, kde není zrovna mnoho místa nebo zkrátka, kde využijeme jejich praktičnost. To samé platí i o konferenčních stolcích, které jsou zpravidla využívány jako takzvaný "šperk" obývacího pokoje. Funkci však plní jako klasický odkládací stolek, ovšem velikost a zpracování se může lišit.
Typů stolečků a využitých materiálů je mnoho. Každý z nich si však ve vašem interiéru zaslouží zvláštní místo.
Rozhodně každý z nás zažil chvilky u sledování televize, kdy jsme tak příjemně zachumláni v dece, že se nám nechce vůbec hnout. Mezitím někde opodál už nám stydne káva nebo se potřebujeme natáhnout pro zvonící telefon! Přesně pro tyto situace jsou nejlepší stolečky ve tvaru L, kdy nožky stolku jednoduše zajedou pod pohovku, přičemž odkládací plochu můžeme mít přímo po ruce. Odkládaci stolky s policemi se bezesporu hodí pro všechny vášnivé čtenáře, ať už knih nebo magazínů, které tak můžete mít v pohodlí hned po ruce. Nebojte se však stolečků využít ani jako místo pro vystavení předmětů, které vám jsou blízké. Jsou to různé upomínkové předměty z cest, rodinné fotky nebo drobné dekorace. Přesně k tomuto účelu se mohou hodit stolečky, které mají pouze hladkou odkládací plochu a například zajímavé opracování.