Šatní věšák Louis, Bílá Věšák na šaty, stojan na šaty z masivního dřeva, volně stojící věšák ve tvaru stromu, s 8 háčky, na bundy, klobouky, tašky, vstupní prostor, chodba, k

Kód: RCR60WT
Novinka
Neohodnoceno
1 490 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Věšák na šaty, stojan na šaty z masivního dřeva, volně stojící věšák ve tvaru stromu, s 8 háčky, na bundy, klobouky, tašky, vstupní prostor, chodba, kaučukové dřevo, bílá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šatní věšák Louis, Bílá

Věšák na šaty, stojan na šaty z masivního dřeva, volně stojící věšák ve tvaru stromu, s 8 háčky, na bundy, klobouky, tašky, vstupní prostor, chodba, kaučukové dřevo, bílá.

[Stabilní jako strom] Vyklápí se váš šatní stojan pokaždé když si na něj chcete pověsit bundu? Nepříjemný problém, že? Vyzkoušejte tento stojan na šaty z masivního dřeva! Vyrobeno z 4,5 cm silné tyče a trojnožky jako podstavce,s Ø 57 cm základny, má vynikající stabilitu.

[Trochu jinak] Tento šatník nabízí různé možnosti montáže: háčky v horní nebo spodní části? Vaše rozhodnutí! Ve srovnání s plastem propůjčuje masivní dřevo vašemu pokoji jednoduchý nádech.
[Skutečně cool] Díky očíslovaným jednotlivým dílům a srozumitelnému návodu lze tento šatní stojan postavit za méně než 10 minut, zcela jednoduše. Velké uklízení může začít!
Tento šatní stojan s 8 háčky vám nejen pomůže odstranit chaos ve vaší chodbě nebo obývacím pokoji, ale díky barevnému odstínu ořechu přinese do vašeho bytu nový švih.
Poznámky:- Nevystavujte výrobek přímému slunečnímu záření po delší dobu.
- Nedotýkejte se výrobku ostrými předměty.

Vlastnosti a parametry:
Materiál - Gumové dřevo
Barva - Bílá
Rozměr - 57 x 57 x 177 cm
Šířka - 57 cm
Hloubka - 57 cm
Výška - 177 cm
Počet ks v balení - 1

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠATNÍ STĚNY
Záruka: 2 roky
? Barva: Bílá
? Rozměr: 57 x 57 x 177 cm
Materiál: Gumové dřevo
Barva: Bílá
Rozměr: 57 x 57 x 177 cm
Šířka: 57 cm
Hloubka: 57 cm
Výška: 177 cm
Počet ks v balení: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: