KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE

Nejprodávanější

30 položek celkem
Herní židle Laura, Černá Herní křeslo či kancelářská židle, umělá PU kůže, nastavitelné područky, černá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
5 490 Kč

Herní křeslo či kancelářská židle, umělá PU kůže, nastavitelné područky, černá.

Kód: OBG28B
Herní židle Laura, Černá Šedá Herní křeslo či kancelářská židle, umělá PU kůže, nastavitelné područky, šedá, černá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
5 590 Kč

Herní křeslo či kancelářská židle, umělá PU kůže, nastavitelné područky, černá, šedá.

Kód: OBG28G
Herní židle Leni, Černá Herní židle, křeslo k psacímu stolu s podnožkou, kancelářská židle s opěrkou hlavy a bederní polštářem, výškově nastavitelná, ergonomická, úhel náklon
ZDARMAZDARMA
6 390 Kč

Herní židle, křeslo k psacímu stolu s podnožkou, kancelářská židle s opěrkou hlavy a bederní polštářem, výškově nastavitelná, ergonomická, úhel náklon, šedá.

Kód: OBG073B03
Herní židle Leni, Černá Červená Herní židle, křeslo k psacímu stolu s podnožkou, kancelářská židle s opěrkou hlavy a bederním polštářem, výškově nastavitelná, ergonomická.
Novinka
ZDARMAZDARMA
6 290 Kč

Herní židle, křeslo k psacímu stolu s podnožkou, kancelářská židle s opěrkou hlavy a bederní polštářem, výškově nastavitelná, ergonomická, úhel náklonu 90 – 135 °, nosnost až...

Kód: OBG73BRV1
Herní židle Leni, Černá, Bílá Herní židle, křeslo k psacímu stolu s podnožkou, kancelářská židle s opěrkou hlavy a bederním polštářem, výškově nastavitelná, ergonomická.
Novinka
ZDARMAZDARMA
6 290 Kč

Herní židle, křeslo k psacímu stolu s podnožkou, kancelářská židle s opěrkou hlavy a bederní polštářem, výškově nastavitelná, ergonomická, úhel náklonu 90 – 135 °, nosnost až...

Kód: OBG73BW
Herní židle Leni, Černá, Modrá Herní židle, křeslo k psacímu stolu s podnožkou, kancelářská židle s opěrkou hlavy a bederním polštářem, výškově nastavitelná, ergonomická.
Novinka
ZDARMAZDARMA
6 190 Kč

Herní židle, křeslo k psacímu stolu s podnožkou, kancelářská židle s opěrkou hlavy a bederní polštářem, výškově nastavitelná, ergonomická, úhel náklonu 90 – 135 °, nosnost až...

Kód: OBG073B04
Herní židle Lisa, Černá Herní židle, kancelářské křeslo, otočná židle, PU, černá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
5 290 Kč

Herní židle, kancelářské křeslo, otočná židle, PU, černá.

Kód: OBG62B
Herní židle Luisa, Černá Červená Herní židle, kancelářská židle s opěrkou nohou, židle k psacímu stolu, ergonomický design, nastavitelná opěrka hlavy, opěrka hlavy, nosnost až 150 kg.
Novinka
ZDARMAZDARMA
6 890 Kč

Herní židle, kancelářská židle s opěrkou nohou, židle k psacímu stolu, ergonomický design, nastavitelná opěrka hlavy, opěrka hlavy, nosnost až 150 kg, černá, červená

Kód: OBG77BR
Herní židle Luisa, Černá Modrá Herní židle, kancelářská židle s opěrkou nohou, židle k psacímu stolu, ergonomický design, nastavitelná opěrka hlavy, opěrka hlavy, nosnost až 150 kg.
Novinka
ZDARMAZDARMA
6 890 Kč

Herní židle, kancelářská židle s opěrkou nohou, židle k psacímu stolu, ergonomický design, nastavitelná opěrka hlavy, opěrka hlavy, nosnost až 150 kg, černá, modrá.

Kód: OBG77BU
Herní židle Luisa, Černá Šedá Herní židle, kancelářská židle s opěrkou nohou, židle k psacímu stolu, ergonomický design, nastavitelná opěrka hlavy, nosnost až 150 kg, černá, šedá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
6 890 Kč

Herní židle, kancelářská židle s opěrkou nohou, židle k psacímu stolu, ergonomický design, nastavitelná opěrka hlavy, nosnost až 150 kg, černá, šedá.

Kód: OBG77BG
Kancelářská židle Felix, Šedá Kancelářská židle, pohodlná židle k psacímu stolu, výškově nastavitelná židle k počítači, nosnost až 120 kg, ocelová konstrukce, imitace lnu, prodyšná
4 090 Kč

Kancelářská židle, pohodlná židle k psacímu stolu, výškově nastavitelná židle k počítači, nosnost až 120 kg, ocelová konstrukce, imitace lnu, prodyšná, šedá.

Kód: OBG019G01
Kancelářská židle Kalea, Černá Kancelářská židle, otáčecí, do kanceláře, vysoký komfort sezení, černá
Novinka
4 990 Kč

Kancelářská židle, otáčecí, do kanceláře, vysoký komfort sezení, černá

Kód: OBG21B
Kancelářská židle Keana, Černá Kancelářská židle, otáčecí, do kanceláře, vysoký komfort sezení, 67 x 66 x 114 cm, černá
Novinka
ZDARMAZDARMA
5 390 Kč

Kancelářská židle, otáčecí, do kanceláře, vysoký komfort sezení, 67 x 66 x 114 cm, černá

Kód: OBG24B
Kancelářská židle Keisha, Černá Kancelářská židle z PU, odolná proti opotřebení, výškově nastavitelná otočná židle s ergonomickým designem, 66 x 66 x 110 cm, černá.
Novinka
4 190 Kč

Kancelářská židle z PU, odolná proti opotřebení, výškově nastavitelná otočná židle s ergonomickým designem, 66 x 66 x 110 cm, černá.

Kód: OBG32B
Kancelářská židle Keke, Černá Kancelářská židle, otočná, vysoký komfort při sezení, černá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
5 490 Kč

Kancelářská židle, otočná, vysoký komfort při sezení, černá.

Kód: OBG51B
Kancelářská židle Kekona, Černá Kancelářská židle, herní židle, manažerské křeslo, otočná židle, PU, černá.
Novinka
4 790 Kč

Kancelářská židle, herní židle, manažerské křeslo, otočná židle, PU, černá.

Kód: OBG56B
Kancelářská židle Kellie, Černá Kancelářská židle s rozšířenou sedací plochou, výškově nastavitelná, hlavová opěrka se zvětšenou tloušťkou a polstrováný sedák, ergonomický design.
Novinka
ZDARMAZDARMA
5 790 Kč

Kancelářská židle s rozšířenou sedací plochou, výškově nastavitelná, hlavová opěrka se zvětšenou tloušťkou a polstrováný sedák, ergonomický design, černá.

Kód: OBG57B
Kancelářská židle Kendra, Černá Kancelářská židle, ergonomická otočná židle, se sklápěcími područkami, nylonová nožka, nosnost 150 kg, černá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
6 390 Kč

Kancelářská židle, ergonomická otočná židle, se sklápěcími područkami, nylonová nožka, nosnost 150 kg, černá.

Kód: OBG65BK
Kancelářská židle Kenia, Černá Kancelářská židle s podnožkou a bederním polštářem, imitace kůže, 67 x 66 x 116 cm, černá
Novinka
ZDARMAZDARMA
6 790 Kč

Kancelářská židle s podnožkou a bederním polštářem, imitace kůže, 67 x 66 x 116 cm, černá

Kód: OBG71B
Kancelářská židle Kenza, Černá Luxusní kancelářská židle, ergonomická herní židle, se sklápěcí opěrkou hlavy, výsuvná podnožka, imitace kůže, 91,4 x 66,4 x 37,4 cm, černá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
8 690 Kč

Luxusní kancelářská židle, ergonomická herní židle, se sklápěcí opěrkou hlavy, výsuvná podnožka, imitace kůže, 91,4 x 66,4 x 37,4 cm, černá.

Kód: OBG75B
Kancelářská židle Keri, Černá Kancelářská židle, židle k psacímu stolu, ergonomická otočná židle, nastavitelné loketní opěrky, funkce kolébky, prodyšná síťovina, nosnost 120 kg.
Novinka
4 590 Kč

Kancelářská židle, židle k psacímu stolu, ergonomická otočná židle, nastavitelné loketní opěrky, funkce kolébky, prodyšná síťovina, nosnost 120 kg, černá

Kód: OBN36BK
Kancelářská židle Kerri, Černá Kancelářská židle ergonomická, židle k psacímu stolu, sklopná loketní opěrka, otočení o 360°, nastavitelná bederní opěrka, šetří místo, černá.
Novinka
3 590 Kč

Kancelářská židle ergonomická, židle k psacímu stolu, sklopná loketní opěrka, otočení o 360°, nastavitelná bederní opěrka, šetří místo, černá.

Kód: OBN37BK
Kancelářská židle Kersten, Černá Ergonomická kancelářská židle s bederní opěrkou, židle k psacímu stolu a počítači, nastavitelná opěrka hlavy a loketní opěrky, kolébková funkce.
Novinka
ZDARMAZDARMA
5 890 Kč

Ergonomická kancelářská židle s bederní opěrkou, židle k psacímu stolu a počítači, nastavitelná opěrka hlavy a loketní opěrky, kolébková funkce, nastavení výšky, černá.

Kód: OBN53BK
Kancelářská židle Kesha, Černá Kancelářská židle s opěrkou na nohy, nastavitelná opěrka hlavy a loketní opěrka, nastavení výšky, kolébková funkce, nosnost až 150 kg, černá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
7 690 Kč

Kancelářská židle s opěrkou na nohy, nastavitelná opěrka hlavy a loketní opěrka, nastavení výšky, kolébková funkce, nosnost až 150 kg, černá.

Kód: OBN61BKV1
Kancelářská židle Ketty, Černá Kancelářská židle se síťovou opěrkou, otočná židle výškově nastavitelná, kolébková funkce, černá.
Novinka
3 790 Kč

Kancelářská židle se síťovou opěrkou, otočná židle výškově nastavitelná, kolébková funkce, černá.

Kód: OBN83B
Kancelářská židle Ketty, Šedo-Černá Kancelářská židle se síťovým potahem, výškově nastavitelná, židle k psacímu stolu s funkcí kolébky, otočná s polstrovanou sedací plochou.
Novinka
3 590 Kč

Kancelářská židle se síťovým potahem, výškově nastavitelná, židle k psacímu stolu s funkcí kolébky, otočná s polstrovanou sedací plochou, ocelová konstrukce, chromovaná, 150 kg,...

Kód: OBN83GY
Kancelářská židle Keziah, Černá Kancelářská otočná židle s opěrkou hlavy, sklopné loketní opěrky, funkce kolébky, černá.
Novinka
4 690 Kč

Kancelářská otočná židle s opěrkou hlavy, sklopné loketní opěrky, funkce kolébky, černá.

Kód: OBN86BK
Kancelářská židle Klara, Černá Kancelářská, pracovní židle bez ručních opěrek, výška sedu 55–75 cm, vysoká otočná židle s nastavitelnou opěrkou nohou, nosnost 120 kg, černá
Novinka
3 790 Kč

Kancelářská, pracovní židle bez ručních opěrek, výška sedu 55–75 cm, vysoká otočná židle s nastavitelnou opěrkou nohou, nosnost 120 kg, černá

Kód: OBN15BK
Kancelářská židle Koko, Černá Kancelářská židle, ergonomická židle, otočná židle, čalouněný sedák, látkový potah, výškově nastavitelná a sklopná, nosnost do 120 kg, černá.
3 290 Kč

Kancelářská židle, ergonomická židle, otočná židle, čalouněný sedák, látkový potah, výškově nastavitelná a sklopná, nosnost do 120 kg, černá.

Kód: OBN034B01
Kancelářská židle, Adrien, Černá Kancelářská židle, ergonomická židle, počítačová židle, výškově nastavitelná, nosnost do 150 kg, PU syntetická kůže, domácí kancelář, černá.
4 590 Kč

Kancelářská židle, ergonomická židle, počítačová židle, výškově nastavitelná, nosnost do 150 kg, PU syntetická kůže, domácí kancelář, černá.

Kód: OBG064B01

KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE A KŘESLA

Kancelářské židle a křesla do pracovny nebo kanceláře.

Začali jste pracovat na homeoffice a ze staré kuchyňské židle vás už bolí záda? Navíc, co si budeme namlouvat, práce vám tím pádem nemůže jít vůbec od ruky. Investujte do vašeho zdraví a dopřejte si zaslouženého pohodlí. Pokud navíc vám není lhostejná ani vizuální stránka, můžete si vybrat ze základních barev a typů židliček, aby zapadly přesně do pracovny. Pokud vybavujete novou kancelář nebo hledáte náhradu za stávajicí židli, která by se hodila ke zbytku, určitě si z našeho sortimentu vyberete.