HERNÍ ŽIDLE

Doprava zdarmaplatba kartouodložená platbarychlost dodání

Nejprodávanější

3 položek celkem
Herní židle Luisa, Černá Šedá  Herní židle, kancelářská židle s opěrkou nohou, židle k psacímu stolu, ergonomický design, nastavitelná opěrka hlavy, nosnost až 150 kg, černá, šedá.
Akce Tip na dárek
ZDARMAZDARMA 6 890 Kč –20 %
5 490 Kč

Herní židle, kancelářská židle s opěrkou nohou, židle k psacímu stolu, ergonomický design, nastavitelná opěrka hlavy, nosnost až 150 kg, černá, šedá.

Kód: OBG77BG
Herní židle Luisa, Černá Červená  Herní židle, kancelářská židle s opěrkou nohou, židle k psacímu stolu, ergonomický design, nastavitelná opěrka hlavy, opěrka hlavy, nosnost až 150 kg.
Akce Tip na dárek
ZDARMAZDARMA 6 890 Kč –20 %
5 490 Kč

Herní židle, kancelářská židle s opěrkou nohou, židle k psacímu stolu, ergonomický design, nastavitelná opěrka hlavy, opěrka hlavy, nosnost až 150 kg, černá, červená

Kód: OBG77BR
Herní židle Luisa, Černá Modrá  Herní židle, kancelářská židle s opěrkou nohou, židle k psacímu stolu, ergonomický design, nastavitelná opěrka hlavy, opěrka hlavy, nosnost až 150 kg.
Akce Tip na dárek
ZDARMAZDARMA 6 890 Kč –20 %
5 490 Kč

Herní židle, kancelářská židle s opěrkou nohou, židle k psacímu stolu, ergonomický design, nastavitelná opěrka hlavy, opěrka hlavy, nosnost až 150 kg, černá, modrá.

Kód: OBG77BU

HERNÍ ŽIDLE A KŘESLA

Herní židle a křesla pro dlouhé hraní her u počítače.

Jestliže si chcete dopřát pohodlí, při dobrodružné hře, od které se nemůžete odtrhnout, tyto herní křesla jsou pro vás jako stvořené. Nejen, že se můžete plně soustředit na probíhající akci, ale navíc vás již nebudou zbytečně bolet záda. Nebojte se využít herních křesel ani ve své stávající pracovně. Pokud vám navíc není lhostejná ani vizuální stránka, můžete si vybrat ze základních barev a typů židlí a křesel, aby zapadly přesně do interiéru. Je libo multifunkčních područek nebo chcete při dlouhém sezení za stolem trochu ulevit nohám či strnulému krku? Vybírejte z extra vychytávek, jako je vysouvací podnožka pod nohy nebo polštářek v bederní či krční části.
Herní židli byste již měli vybranou, ale přemýšlíte o dalším sortimentu do pokoje? Prohlédněte si naši nabídku počítačových stolků, které stojí za to zmínit.