TOALETNÍ STOLKY

TOALETNÍ STOLKY - PRO KOMFORTNÍ LÍČENÍ A STYLING

Nejprodávanější

17 položek celkem
Toaletní stolek se 3 zrcadly a stoličkou Jelle, bílá Toaletní stolek se 3 zrcadly a taburetem, 7 zásuvek včetně 2 přepážek, pojistka proti převrácení, luxusní, 145 x 90 x 40 cm, bílá.
ZDARMAZDARMA
7 690 Kč

Toaletní stolek se 3 zrcadly a taburetem, 7 zásuvek včetně 2 přepážek, pojistka proti převrácení, luxusní, 145 x 90 x 40 cm, bílá.

Kód: RDT91W
Toaletní stolek se zrcadlem a stoličkou Jayden, bílá Toaletní stolek se 3 zrcadly a stoličkou, se šuplíky vč. 2 ks děličů, zajištění proti překlopení, Bílá.
ZDARMAZDARMA
6 990 Kč

Toaletní stolek se 3 zrcadly a stoličkou, se šuplíky vč. 2 ks děličů, zajištění proti překlopení, Bílá.

Kód: RDT07W
Toaletní stolek se zrcadlem a stoličkou Jean, bílá Toaletní stolek s 5 zásuvkami (vč. 2 spodních dělic), kadeřnický stůl se zrcadlem a stoličkou, kosmetický stolek s pojistkou proti překlopení, bílý
ZDARMAZDARMA
4 090 Kč

Toaletní stolek s 5 zásuvkami (vč. 2 spodních dělic), kadeřnický stůl se zrcadlem a stoličkou, kosmetický stolek s pojistkou proti překlopení, bílý

Kód: RDT09W
Toaletní stolek se zrcadlem a stoličkou Jemin, Bílá Set toaletního stolku a polstrované stoličky, 10 žárovek, odnímatelný úložný box se 6 přihrádkami, 5 zásuvek, 1 zásuvkový dělič, bílá.
ZDARMAZDARMA
8 690 Kč

Set toaletního stolku a polstrované stoličky, 10 žárovek, odnímatelný úložný box se 6 přihrádkami, 5 zásuvek, 1 zásuvkový dělič, bílá.

Kód: RDT170W01
Toaletní stolek se zrcadlem a stoličkou Larew, Hnědá / Černá Toaletní stolek, kadeřnický stůl, kosmetický stolek se 3dílným sklápěcím zrcátkem a 3 zásuvkami, z ocelového rámu, s stoličkou, průmyslový design, vin
Novinka
ZDARMAZDARMA
6 590 Kč

Toaletní stolek, kadeřnický stůl, kosmetický stolek se 3dílným sklápěcím zrcátkem a 3 zásuvkami, z ocelového rámu, s stoličkou, průmyslový design, vintage hnědý, černý.

Kód: RVT02BX
Toaletní stolek se zrcadlem a stoličkou Rasa, bílá/přírodní Toaletní stolek se zrcadlem, moderní kadeřnický stůl s polstrovanou stoličkou, 2 velké zásuvky se kolejnicemi, 80 × 40 × 128 cm, bílá přírodní barva.
ZDARMAZDARMA
7 290 Kč

Toaletní stolek se zrcadlem, moderní kadeřnický stůl s polstrovanou stoličkou, 2 velké zásuvky se kolejnicemi, 80 × 40 × 128 cm, bílá přírodní barva.

Kód: RDT11K
51f5apxqt5S. AC SL1500
ZDARMAZDARMA
7 690 Kč

Toaletní stolek s osvětlením, kadeřnický stůl se zrcadlem a žárovkami, kosmetický stolek, kadeřnická komoda, pro perfektní make-up, polstrovaná stolička, 2 velké zásuvky, bílá.

Kód: RDT11WL
Toaletní stolek se zrcadlem a stoličkou Rasti, černá Toaletní stolek s osvětlením, kadeřnický stůl se zrcadlem a žárovkami, kosmetický stolek, kadeřnická komoda, pro perfektní make-up
ZDARMAZDARMA
8 390 Kč

Toaletní stolek s osvětlením, kadeřnický stůl se zrcadlem a žárovkami, kosmetický stolek, kadeřnická komoda, pro perfektní make-up, polstrovaná stolička, 2 velké zásuvky, černý.

Kód: RDT11BL
Toaletní stolek se zrcadlem a stoličkou Raven, bílá Toaletní stolek, kadeřnický stůl s velkým zrcátkem bez rámu, kadeřnická komoda na make-up, polstrovaná stolička, 5 zásuvek, pohyblivý úložný box
ZDARMAZDARMA
6 690 Kč

Toaletní stolek, kadeřnický stůl s velkým zrcátkem bez rámu, kadeřnická komoda na make-up, polstrovaná stolička, 5 zásuvek, pohyblivý úložný box, bílá.

Kód: RDT25WT
Toaletní stolek se zrcadlem a stoličkou Raven, černá Toaletní stolek, kadeřnický stůl s velkým zrcátkem bez rámu, kadeřnická komoda na make-up, polstrovaná stolička, 5 zásuvek, pohyblivý úložný box
ZDARMAZDARMA
7 090 Kč

Toaletní stolek, kadeřnický stůl s velkým zrcátkem bez rámu, kadeřnická komoda na make-up, polstrovaná stolička, 5 zásuvek, pohyblivý úložný box, černá.

Kód: RDT25BK
Toaletní stolek se zrcadlem a stoličkou Reese, bílá Toaletní stolek se 7 zásuvkami, kadeřnický stůl s polstrovanou stoličkou, 3dílné skládací zrcadlo s háčky na řetízky, 4 otevřené přihrádky, 2 úzké
ZDARMAZDARMA
8 890 Kč

Toaletní stolek se 7 zásuvkami, kadeřnický stůl s polstrovanou stoličkou, 3dílné skládací zrcadlo s háčky na řetízky, 4 otevřené přihrádky, 2 úzké přihrádky na štětce, dřevěné...

Kód: RDT60WT
Toaletní stolek se zrcadlem a stoličkou Rei, vintage černá Toaletní stolek, kadeřnický stolek se 3dílným sklápěcím zrcátkem, držák na fén, kosmetický stolek s polstrovaným stoličkou, 3 zásuvkami
ZDARMAZDARMA
6 890 Kč

Toaletní stolek, kadeřnický stolek se 3dílným sklápěcím zrcátkem, držák na fén, kosmetický stolek s polstrovaným stoličkou, 3 zásuvkami, průmyslový design, vintage, černá

Kód: RVT004B01
Toaletní stolek se zrcadlem Fritz, Bílá Toaletní stolek se zrcadlem a žárovkami, 2 zásuvkami a 3 otevřenými přihrádkami, bílá
ZDARMAZDARMA
4 890 Kč

Toaletní stolek se zrcadlem a žárovkami, 2 zásuvkami a 3 otevřenými přihrádkami, bílá

Kód: RDT114W01
Toaletní stolek se zrcadlem Leas, Bílá Toaletní stolek, kadeřnický stolek se sklápěcím zrcadlem a 2 zásuvkami, kosmetický stolek se 3 otevřenými přihrádkami, kadeřnická komoda, pro make-up,
Novinka
ZDARMAZDARMA
4 490 Kč

Toaletní stolek, kadeřnický stolek se sklápěcím zrcadlem a 2 zásuvkami, kosmetický stolek se 3 otevřenými přihrádkami, kadeřnická komoda, pro make-up, moderní, bílá.

Kód: RDT115W01
Toaletní stolek se zrcadlem Lease, Bílá Toaletní stolek se zrcadlem, toaletní stolek bílý, úložný prostor, 80 × 40 × 132 cm, kosmetický stolek s 1 zásuvkou a 2 přihrádkami, bílá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
4 590 Kč

Toaletní stolek se zrcadlem, toaletní stolek bílý, úložný prostor, 80 × 40 × 132 cm, kosmetický stolek s 1 zásuvkou a 2 přihrádkami, bílá.

Kód: RDT119W01
Toaletní stolek se zrcadlem Leasure, Bílá Toaletní stolek s LED osvětlením, kadeřnický stolek, kosmetický stolek se zrcadlem, nastavitelný jas, 2 zásuvky a 3 otevřené přihrádky, moderní, bílá.
Novinka
ZDARMAZDARMA
6 490 Kč

Toaletní stolek s LED osvětlením, kadeřnický stolek, kosmetický stolek se zrcadlem, nastavitelný jas, 2 zásuvky a 3 otevřené přihrádky, moderní, bílá.

Kód: RDT120T10
Toaletní stolek se zrcadlem Tane, Bílá Toaletní stolek s obdélníkovým zrcadlem, 2 zásuvkami a 3 otevřenými přihrádkami, bílá.
ZDARMAZDARMA
3 390 Kč

Toaletní stolek s obdélníkovým zrcadlem, 2 zásuvkami a 3 otevřenými přihrádkami, bílá.

Kód: RDT113W01

TOALETNÍ STOLKY

Toaletní stolky, stolky na make-up se zrcadlem a s úložným prostorem.

Každá dívka a žena si zaslouží praktický toaletní stolek, kde se může v pohodlí upravit a mít vše po ruce.
Už vás také nebaví stát ve frontě na koupelnu, než si ostatní členové rodiny stihnou udělat ranní hygienu a Vás samotné čeká náročný den? Pro tyto případy nabízíme široký výběr kosmetických a toaletních stolků. Praktický doplněk do všech ložnic a či dívčích pokojů. Uschovejte v pohodlí všechnu vaši kosmetiku a doplňky k úpravě vlasů. Praktické přihrádky poskytují dostatek místa pro všechno vaše vybavení. Navíc dostatečně velká zrcadla, které jsou neodmyslitelnou součástí, dotáhnou váš vzhled úspěšně do zdárného konce.