Slunečník ROMA dia 3, bordó Slunečník ROMA výkyvný 3x3m - červený

Kód: DF-007852
Neohodnoceno
5 790 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)
Slunečník ROMA výkyvný 3x3m - červený

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slunečník ROMA dia 3, bordó

Slunečník ROMA výkyvný 3x3m - červený

Výkyvný slunečník o rozměrech 3x3m - 8 ks ocelových žeber (14x24mm) - hliníková noha 55/77mm s možností rotace 360°- práškové lakovaní barvy šedé - otevírání na kličku - potah slunečníku 200g polyester s voděodpudivou ochranou - vzduchová ventilace - bez volánů - s ocelovým dlaždicovým stojanem - doporučené zatížení stojanu 70 kg (dodáváno bez dlaždic). Kvalita a dlouhá životnost.

Aby slunečník sloužil k Vašemu potěšení co nejdéle, čistěte jej neagresivním čisticím prostředkem Potah je odnímatelný a doporučujeme pouze ruční praní. Po vyčištění jej nechejte dobře uschnout. Plíseň a plísňové skvrny odstraníte rovněž pomocí neagresivního mýdla. V žádném případě nepoužívejte čisticí prostředky obsahující rozpouštědla, která látku vybělují a poškozují tkaninu.

Upozornění: Pro zabránění případných škod nikdy nepoužívejte k čištění slunečníku zásadité nebo kyselé čisticí prostředky. Pro předcházení únavy materiálu je vhodné při dešti zamezit hromadění vody na slunečníku. Dešťovou vodu nechejte stéci nebo slunečník demontujte. Váš slunečník NEMŮŽE být vodotěsný na 100 procent. Při dešti může na místech švů resp. tkaninou dojít k průniku vody. Váš slunečník slouží v první řadě k ochraně před sluncem, již v menší míře před deštěm.

POZOR:

Je-li větrno, deštivo nebo padá-li sníh, doporučujeme deštník složit a postavit do suchého prostředí. Nepoužívejte nikdy otevřený oheň v blízkosti slunečníku nebo pod ním.Podrobné informace o materiálech a jejich údržbě najdete v odkazu Zahrada - materiál a údržba.

Rozměry pro dopravu:
1 ks/1 bal, 18 kg, 195x33,5x14 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: SLUNEČNÍKY
Záruka: 2 roky
Rozměr: 3x3m
Materiál: Hliník, polyester
Barva: červená
Nosnost: 70 kg
Váha: 18 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: