POČÍTAČOVÉ STOLKY

Nejprodávanější

13 položek celkem
Počítačový stůl Feline, Rustikální Hnědá Psací stůl, počítačový stůl, kancelářský stůl s nastavitelnými policemi vpravo nebo vlevo, 120 cm dlouhý, jednoduchá montáž
4 190 Kč

Psací stůl, počítačový stůl, kancelářský stůl s nastavitelnými policemi vpravo nebo vlevo, 120 cm dlouhý, jednoduchá montáž, stabilní, průmyslový design, vintage, rustikálně hnědá.

Kód: LWD48X
Počítačový stůl Fenja, Rustikální Hnědá Psací stůl, počítačový stůl, kancelářský stůl, se 2 přihrádkami na pravé nebo levé straně, do kanceláře či obývacího pokoje, ocelové konstrukce
4 090 Kč

Psací stůl, počítačový stůl, kancelářský stůl, se 2 přihrádkami na pravé nebo levé straně, do kanceláře či obývacího pokoje, ocelové konstrukce, průmyslový design, rustikálně...

Kód: LWD47X
Počítačový stůl Fenno, Rustikální hnědá Psací stůl, počítačový stůl, kancelářský stůl, se 2 přihrádkami na pravé nebo levé straně, 140 x 60 x 75 cm, do kanceláře či obývacího pokoje, ocelové
4 790 Kč

Psací stůl, počítačový stůl, kancelářský stůl, se 2 přihrádkami na pravé nebo levé straně, 140 x 60 x 75 cm, do kanceláře či obývacího pokoje, ocelové konstrukce

Kód: LWD55X
Počítačový stůl Fia, Černá Psací stůl, rohový počítačový stůl ve tvaru L s pohyblivým nástavcem na monitor, do kanceláře a pracovny, jednoduchá montáž, kov, černý.
ZDARMAZDARMA
5 490 Kč

Psací stůl, rohový počítačový stůl ve tvaru L s pohyblivým nástavcem na monitor, do kanceláře a pracovny, jednoduchá montáž, kov, černý.

Kód: LWD56BK
Počítačový stůl Fila, Rustikální Hnědá Psací stůl, rohový počítačový stůl ve tvaru L s pohyblivým nástavcem na monitor, do kanceláře a pracovny, jednoduchá montáž, kov, rustikálně hnědý.
ZDARMAZDARMA
5 490 Kč

Psací stůl, rohový počítačový stůl ve tvaru L s pohyblivým nástavcem na monitor, do kanceláře a pracovny, jednoduchá montáž, kov, rustikálně hnědý.

Kód: LWD56X
Počítačový stůl Filiz, Šedo-Béžová Psací stůl rohový ve tvaru L, se 2 přihrádkami, prostorově úsporný, jednoduchá montáž, průmyslový design, šedo-béžová.
ZDARMAZDARMA
5 490 Kč

Psací stůl rohový ve tvaru L, se 2 přihrádkami, prostorově úsporný, jednoduchá montáž, průmyslový design, šedo-béžová.

Kód: LWD72MB
Počítačový stůl Fina, Rustikální Hnědá Psací stůl rohový ve tvaru L, se 2 přihrádkami, prostorově úsporný, jednoduchá montáž, průmyslový design, rustikálně hnědá.
4 990 Kč

Psací stůl rohový ve tvaru L, se 2 přihrádkami, prostorově úsporný, jednoduchá montáž, průmyslový design, rustikálně hnědá.

Kód: LWD72X
Počítačový stůl Finka, Rustikální Hnědá Rohový psací a počítačový stůl ve tvaru L, do kanceláře a pracovny, jednoduchá montáž , průmyslový design, vintage, rustikální hnědá.
4 490 Kč

Rohový psací a počítačový stůl ve tvaru L, do kanceláře a pracovny, jednoduchá montáž , průmyslový design, vintage, rustikální hnědá.

Kód: LWD73X
Počítačový stůl Fiona, Bílá Počítačový stůl na kolečka, z toho 2 kolečka s brzdami, snadné výsunutí přihrádky na klávesnici, bílá.
2 090 Kč

Počítačový stůl na kolečka, z toho 2 kolečka s brzdami, snadné výsunutí přihrádky na klávesnici, bílá.

Kód: LCD811W
71Xj3rMi6VL. AC SL1500
ZDARMAZDARMA
6 490 Kč

Počítačový stůl, psací stůl, kancelářský stůl se zásuvkou a skříní, obývací pokoj, ložnice, pracovna, domácí kancelář, jednoduchá montáž, kov, industriální design, vintage,...

Kód: LLS55BX
Počítačový stůl Josa, černá / červená Počítačový stůl, herní stůl se stojanem na monitor, s držákem pro sluchátka a sklenici, multifunkční, ocelová konstrukce ve tvaru Z, jednoduchá montáž
4 890 Kč

Počítačový stůl, herní stůl se stojanem na monitor, s držákem pro sluchátka a sklenici, multifunkční, ocelová konstrukce ve tvaru Z, jednoduchá montáž, černočervená.

Kód: LGD001B01
Počítačový stůl Lugo, Rustikální hnědá;Černá Vintage psací stůl, počítačový a kancelářský stůl, rustikální hnědá.
Novinka
7 790 Kč

Vintage psací stůl, počítačový a kancelářský stůl, rustikální hnědá.

Kód: LWD75X
Počítačový stůl Luhn, Rustikální hnědá;Černá Vintage psací stůl, počítačový a kancelářský stůl, se 2 přihrádky, rustikální hnědá.
Novinka
3 290 Kč

Vintage psací stůl, počítačový a kancelářský stůl, se 2 přihrádky, rustikální hnědá.

Kód: LWD046B01

POČÍTAČOVÉ STOLY

Multifunkční kancelářské a počítačové stoly, všech tvarů a velikostí.

Máte doma malého hráče, který potřebuje dostatek místa pro veškeré počítačové vybavení? V tom případě nabízíme počítačové a kancelářské stoly, které Vám usnadní práci, ať už právě hrajete, děláte domácí úkoly nebo trávíte čas na homeoffice.
Sedíte doma u stolního počítače a hodiny trávíte pouze psaním? Potřebujete v pohodlí zasunout klávesnici do šuplíku a tím ušetřit drahocenné místo? I malé změny dokážou divy ať už co se týče pohodlí nebo zdraví vaší krční páteře.