4 položek celkem
Kosmetický kufr Jackie, Černá  Kosmetický kufřík na líčení, kadeřnický kufr, se 4 odnímatelnými univerzálními kolečky, se 3 patry, profesionální na cesty, xl, černá
ZDARMAZDARMA
4 190 Kč

Kosmetický kufřík na líčení, kadeřnický kufr, se 4 odnímatelnými univerzálními kolečky, se 3 patry, profesionální na cesty, xl, černá

Kód: JHZ08BK
Kosmetický kufr Jackie, červená  Kosmetický kufřík na líčení, kadeřnický kufr, se 4 odnímatelnými univerzálními kolečky, se 3 patry, profesionální na cesty, xl, červená.
ZDARMAZDARMA
4 390 Kč

Kosmetický kufřík na líčení, kadeřnický kufr, se 4 odnímatelnými univerzálními kolečky, se 3 patry, profesionální na cesty, xl, červená.

Kód: JHZ08RD
Kosmetický kufr Jael, Černá  Kosmetický kufr, 4 v 1, uzamykatelný kosmetický kufřík na cestování, s univerzálními kolečky otočnými o 360°, černá.
ZDARMAZDARMA
4 290 Kč

Kosmetický kufr, 4 v 1, uzamykatelný kosmetický kufřík na cestování, s univerzálními kolečky otočnými o 360°, černá.

Kód: JHZ11BK
Kosmetický kufřík Aponte, Černá  Kosmetický kufr, kufřík na make-up, kufřík na cesty, kosmetický kufřík, pro kadeřníky a vizážisty, s vyjímatelným podnosem, se zámky, černý.
Novinka
ZDARMAZDARMA
1 390 Kč

Kosmetický kufr, kufřík na make-up, kufřík na cesty, kosmetický kufřík, pro kadeřníky a vizážisty, s vyjímatelným podnosem, se zámky, černý.

Kód: JBC328B01

KOSMETICKÉ KUFRY

Ať už jste profi make-up stylista nebo vaše šuplíky praskají ve švech, máme pro vás praktické kosmetické kufry, se kterými můžete navíc cestovat.

Pokud jste profi make-upt stylista, rozhodně nechete klientům odpeřít žádný dostupný produkt, který byste nevzali s sebou. Buďte připraveni jako profíci a mějte veškeré kosmetické náčiní a produkty při ruce. Už žádné tahání v ruce, díky patrovému ukládacímu prostoru na kolečkách, už Vás nebudou bolet záda a ruce.