4 položek celkem
Odkládací stolek Louisa 125 Stříbrná  Dekorativní odkládací stolek, deska z ušlechtilého mramoru, kovový podnos, stylový design
4 059 Kč

Dekorativní odkládací stolek, deska z ušlechtilého mramoru, kovový podnos, stylový design

Kód: R4HAO-SIV
Odkládací stolek Louisa 125 Zlatá  Dekorativní odkládací stolek, deska z ušlechtilého mramoru, kovový podnos, stylový design
4 059 Kč

Dekorativní odkládací stolek, deska z ušlechtilého mramoru, kovový podnos, stylový design

Kód: R4HAO-GLD

MRAMOROVÉ ODKLÁDACÍ STOLKY

 

Odkládací a konferenční stolky s mramorovou deskou v kobinaci s kovovým rámem.

Jak už sám název napovídá, primární využití odkládacích stolků, slouží k odložení drobných věcí. Jsou tedy nedílnou součástí všech předsíní, ložnic, pracoven nebo obývacích pokojů. Díky jejich velikosti jsou vhodné všude tam, kde není zrovna mnoho místa nebo zkrátka, kde využijeme jejich praktičnost. To samé platí i o konferenčních stolcích, které jsou zpravidla využívány jako takzvaný "šperk" obývacího pokoje. Funkci však plní jako klasický odkládací stolek, ovšem velikost a zpracování se může lišit.
Typů stolečků a využitých materiálů je mnoho. Každý z nich si však ve vašem interiéru zaslouží zvláštní místo.
Rozhodně každý z nás zažil chvilky u sledování televize, kdy jsme tak příjemně zachumláni v dece, že se nám nechce vůbec hnout. Mezitím někde opodál už nám stydne káva nebo se potřebujeme natáhnout pro zvonící telefon! Přesně pro tyto situace jsou nejlepší stolečky ve tvaru L, kdy nožky stolku jednoduše zajedou pod pohovku, přičemž odkládací plochu můžeme mít přímo po ruce. Odkládaci stolky s policemi se bezesporu hodí pro všechny vášnivé čtenáře, ať už knih nebo magazínů, které tak můžete mít v pohodlí hned po ruce. Nebojte se však stolečků využít ani jako místo pro vystavení předmětů, které vám jsou blízké. Jsou to různé upomínkové předměty z cest, rodinné fotky nebo drobné dekorace. Přesně k tomuto účelu se mohou hodit stolečky, které mají pouze hladkou odkládací plochu a například zajímavé opracování.

Mramorové stolky v sobě nesou jistý punc luxusu. Skvěle tedy podtrhne každý obývací pokoj. Jelikož se jedná o těžký materiál, často jej můžeme vidět v kombinaci s kovovým rámem. Ten mu poskytne vzdušnost a usnadní potřebnou manipulaci. Jelikož je kámen odolný vůči poškrábání, nemusíme se tedy bát o nechtěné škrábance, které by poničily jeho vzhled. Navíc pokud se vám podaří ušpinit povrch, jednoduše vše utřete vlhkým hadříkem a vypadá opět jako nový.