DŘEVO

Nejprodávanější

78 položek celkem
Konzolový stolek Gesa, Rustikální Hnědá Konzolový stolek,v industriálním stylu, stabilní stolek do chodby nebo obývacího pokoje, jednoduchá montáž, kombinace dřeva kovu, vintage
ZDARMAZDARMA
2 490 Kč

Konzolový stolek,v industriálním stylu, stabilní stolek do chodby nebo obývacího pokoje, jednoduchá montáž, kombinace dřeva kovu, vintage, rustikálně hnědá.

Kód: LNT80X
Konzolový stolek Gina, Rustikální Hnědá Konzolový stůl s 2 drátěnými policemi,v industriálním stylu, stabilní stolek do chodby nebo obývacího pokoje, jednoduchá montáž, kombinace dřeva kovu
ZDARMAZDARMA
2 990 Kč

Konzolový stůl s 2 drátěnými policemi,v industriálním stylu, stabilní stolek do chodby nebo obývacího pokoje, jednoduchá montáž, kombinace dřeva kovu, vintage, rustikálně hnědá.

Kód: LNT81BX
Noční stolek Jara, Rustikální Hnědá Noční stolek s 2 nastavitelnými drátěnými policemi, v industriálním designu, do obývacího pokoje, ložnici, chodbu, kancelář, stabilní
ZDARMAZDARMA
1 590 Kč

Noční stolek s 2 nastavitelnými drátěnými policemi, v industriálním designu, do obývacího pokoje, ložnici, chodbu, kancelář, stabilní, jednoduchá montáž, rustikální hnědá.

Kód: LET23X
Noční stolek Jaron, Rustikální hnědá Noční stolek se 3 úrovněmi, odkládací stolek, ocelový rám, industriální, vintage, hnědá - černá.
ZDARMAZDARMA
1 490 Kč

Noční stolek se 3 úrovněmi, odkládací stolek, ocelový rám, industriální, vintage, hnědá - černá.

Kód: LET273B01
Noční stolek Jasmin, Rustikální Hnědá Noční stolek se zásuvkou s lamelovými dvířky,kovová konstrukce, industriální design, rustikální hnědá.
ZDARMAZDARMA
3 090 Kč

Noční stolek se zásuvkou s lamelovými dvířky,kovová konstrukce, industriální design, rustikální hnědá.

Kód: LET063B01
Noční stolek Jendris, Set 2 ks, Rustikální hnědá Odkládací noční stolky, sada po 2 kusech se 2 patry, do ložnice, obývacíhho pokoje, ocelový rám, průmyslový styl, vintage, hnědá černá.
ZDARMAZDARMA
1 990 Kč

Odkládací noční stolky, sada po 2 kusech se 2 patry, do ložnice, obývacíhho pokoje, ocelový rám, průmyslový styl, vintage, hnědá černá.

Kód: LET272B01
Noční stolek Jetty Set 2 ks, Rustikální Hnědá Sada nočních stolků s nastavitelnými drátěnými policemi, stabilní industriální design, vintage, rustikální hnědá.
ZDARMAZDARMA
2 490 Kč

Sada nočních stolků s nastavitelnými drátěnými policemi, stabilní industriální design, vintage, rustikální hnědá.

Kód: LET24X
Noční stolek Johanna, Rustikální Hnědá Noční stolek se skleněnou odkládací plochou a s dřevěnou zásuvkou, 43 × 43 × 54 cm, stabilní, industriální design, vintage, rustikální hnědá.
ZDARMAZDARMA
3 190 Kč

Noční stolek se skleněnou odkládací plochou a s dřevěnou zásuvkou, 43 × 43 × 54 cm, stabilní, industriální design, vintage, rustikální hnědá.

Kód: LET04BX
Noční stolek Jonna, Rustikální Hnědá Noční stolek s odkládací poličkou, ložnice, obývací pokoj, 40 x 40 x 60 cm, kov, industriální design, vintage, rustikální hnědá.
ZDARMAZDARMA
2 990 Kč

Noční stolek s odkládací poličkou, ložnice, obývací pokoj, 40 x 40 x 60 cm, kov, industriální design, vintage, rustikální hnědá.

Kód: LET62BX
Noční stolek Jule, Rustikální Hnědá Noční stolekv industriálním designu s otevřenou přihrádkou, retro, rustikální dřevěný vzhled s kovovými nohami, robustní, vintage, rustikální hnědá.
ZDARMAZDARMA
1 890 Kč

Noční stolekv industriálním designu s otevřenou přihrádkou, retro, rustikální dřevěný vzhled s kovovými nohami, robustní, vintage, rustikální hnědá.

Kód: LET54X
Noční stolek Loera, Rustikální hnědá Noční stolek, servírovací stolek, skleněný stůl se skříňkou, ložnice, obývací pokoj, chodba, stabilní tvrzené sklo, jednoduchá montáž, průmyslový desi
Novinka
ZDARMAZDARMA
2 890 Kč

Noční stolek, servírovací stolek, skleněný stůl se skříňkou, ložnice, obývací pokoj, chodba, stabilní tvrzené sklo, jednoduchá montáž, průmyslový design, vintage, tmavě hnědá.

Kód: LNT05BX
Noční stolek Patty, Rustikální hnědá Noční stolek, odkládací stolek se zásuvkou a policí, snadná montáž, kov, průmyslový design, rustikálně hnědá.
ZDARMAZDARMA
2 190 Kč

Noční stolek, odkládací stolek se zásuvkou a policí, snadná montáž, kov, průmyslový design, rustikálně hnědá.

Kód: LET55BXV1
Odkládací stolek Arvid, Černá Konzolový stolek, odkládací stolek z tvrzeného skla, moderní rozkládací stolek, jednoduchá montáž, nastavitelné nožičky, předsíň, černá.
ZDARMAZDARMA
2 290 Kč

Konzolový stolek, odkládací stolek z tvrzeného skla, moderní rozkládací stolek, jednoduchá montáž, nastavitelné nožičky, předsíň, černá.

Kód: LGT026B01
Odkládací stolek Arvid, Zlatá Konzolový stolek, odkládací stolek z tvrzeného skla, moderní rozkládací stolek, jednoduchá montáž, nastavitelné nožičky, předsíň, zlatá.
ZDARMAZDARMA
2 290 Kč

Konzolový stolek, odkládací stolek z tvrzeného skla, moderní rozkládací stolek, jednoduchá montáž, nastavitelné nožičky, předsíň, zlatá.

Kód: LGT26G
Odkládací stolek Arvida, Černá Konzolový stolek, odkládací stolek, 2patrový úložný regál z tvrzeného skla, kovový rám, nastavitelné nohy, černá.
ZDARMAZDARMA
2 790 Kč

Konzolový stolek, odkládací stolek, 2patrový úložný regál z tvrzeného skla, kovový rám, nastavitelné nohy, černá.

Kód: LGT025B01
Odkládací stolek Elea, Tmavá Hnědá Odkládací, konferenční stolek kulatý, stůl do obývacího pokoje, Odkládací, konferenční stolek s odkládací plochou, jednoduchá montáž, kov
ZDARMAZDARMA
3 390 Kč

Odkládací, konferenční stolek kulatý, stůl do obývacího pokoje, Odkládací, konferenční stolek s odkládací plochou, jednoduchá montáž, kov, průmyslový design, vintage, tmavě hnědá.

Kód: LCT80BX
Odkládací stolek Elementary 125 bílá Designový odkládací stolek v moderním tvaru a vzledu
3 319 Kč

Designový odkládací stolek v moderním tvaru a vzledu

Kód: DGFRW
Odkládací stolek Elementary 125 černá Designový odkládací stolek v moderním tvaru a vzledu
3 319 Kč

Designový odkládací stolek v moderním tvaru a vzledu

Kód: DBGFK
Odkládací stolek Elementary 125 Set 2 ks bílá Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu
4 009 Kč

Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu

Kód: 43CVB
Odkládací stolek Elementary 125 Set 2 ks černá Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu
4 009 Kč

Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu

Kód: 58L2N
Odkládací stolek Elementary 125 Set 2 ks šedá Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu
3 529 Kč

Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu

Kód: 8FVS8
Odkládací stolek Elementary 125 šedá Designový odkládací stolek v moderním tvaru a vzledu
3 059 Kč

Designový odkládací stolek v moderním tvaru a vzledu

Kód: Z3XBP
Odkládací stolek Elementary 225 černá Designový odkládací stolek v moderním tvaru a vzledu
2 889 Kč

Designový odkládací stolek v moderním tvaru a vzledu

Kód: R7DDY
Odkládací stolek Elementary 225 Set 2 ks černá Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu
3 299 Kč

Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu

Kód: K8XT4
Odkládací stolek Elementary 225 Set 2 ks stříbrná Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu
3 299 Kč

Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu

Kód: YK12T
Odkládací stolek Elementary 225 Set 2 ks světle hnědá Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu
3 299 Kč

Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu

Kód: CBFG9
Odkládací stolek Elementary 225 Set 2 ks tmavě hnědá Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu
3 369 Kč

Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu

Kód: E3LZV
Odkládací stolek Elementary 225 Set 2 ks zlatá Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu
3 799 Kč

Sada dvou odkládacích stolků v zajímavém designu

Kód: KB26Q
Odkládací stolek Elementary 225 stříbrná Designový odkládací stolek v moderním tvaru a vzledu
2 889 Kč

Designový odkládací stolek v moderním tvaru a vzledu

Kód: S7MHY
Odkládací stolek Elementary 225 světle hnědá Designový odkládací stolek v moderním tvaru a vzledu
2 889 Kč

Designový odkládací stolek v moderním tvaru a vzledu

Kód: Q9BZK
Nahoru
Další produkty

DŘEVĚNÉ ODKLÁDACÍ STOLKY

Dřevěné odkládací stolky, celodřevěné i v kombinaci se sklem či kovem.

Jak už sám název napovídá, primární využití odkládacích stolků, slouží k odložení drobných věcí. Jsou tedy nedílnou součástí všech předsíní, ložnic, pracoven nebo obývacích pokojů. Díky jejich velikosti jsou vhodné všude tam, kde není zrovna mnoho místa nebo zkrátka, kde využijeme jejich praktičnost. To samé platí i o konferenčních stolcích, které jsou zpravidla využívány jako takzvaný "šperk" obývacího pokoje. Funkci však plní jako klasický odkládací stolek, ovšem velikost a zpracování se může lišit.
Typů stolečků a využitých materiálů je mnoho. Každý z nich si však ve vašem interiéru zaslouží zvláštní místo.
Rozhodně každý z nás zažil chvilky u sledování televize, kdy jsme tak příjemně zachumláni v dece, že se nám nechce vůbec hnout. Mezitím někde opodál už nám stydne káva nebo se potřebujeme natáhnout pro zvonící telefon! Přesně pro tyto situace jsou nejlepší stolečky ve tvaru L, kdy nožky stolku jednoduše zajedou pod pohovku, přičemž odkládací plochu můžeme mít přímo po ruce. Odkládaci stolky s policemi se bezesporu hodí pro všechny vášnivé čtenáře, ať už knih nebo magazínů, které tak můžete mít v pohodlí hned po ruce. Nebojte se však stolečků využít ani jako místo pro vystavení předmětů, které vám jsou blízké. Jsou to různé upomínkové předměty z cest, rodinné fotky nebo drobné dekorace. Přesně k tomuto účelu se mohou hodit stolečky, které mají pouze hladkou odkládací plochu a například zajímavé opracování.

Pokud se chystáte zateplit a zůtulnit váš interiér, s dřevěnými stolky jistě chybu neuděláte. Každý druh dřeva s sebou nese jiný ostín a také odlišnou hmotnost v závislosti na druhu dřeva. Jestliže je pro vás směrodatný odstín, pamatujte, že přírodní materiál bude mít pokaždé jiné barevné odychlky či tvarové odlišnosti. V surovém stavu dřevo působí velmi přírodně a hodí se nejen do útulných venkovských interiérů. Naopak leštěné dřevo, dodá nábytku jistý punc elegantnosti. Nebojte se do interiérů použít ani namořené dřevo, které změní přirozenou barevnost dřeva a tím můžete docílit kýžené barevné přesnosti.
V našem sortimentu naleznete jak celodřevěné kousky, tak i stolečky v kombinaci s kovem nebo sklem. Přičemž materiálová kombinace dodá rustikální vzhled a podpoří vzdušnost v interiéru. Naopak stolečky vyrobené celé ze dřeva působí jednotným dojmem a přitáhnou na sebe automaticky pozornost.
Vybírejte z mnoha variant a barevností.